Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Розглянуто 80 інвестиційних проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за кошти ДФРР

    Депутати обласної Ради Геннадій Мазур і Лариса Білозір 23 травня взяли участь у засіданні регіональної комісії з оцінки та забезпечення проведення попереднього конкурсного відбору інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватись за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку 2019 року. Засідання проходил ....

  • Конкурсна рада визначила переможців 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад

    22 травня члени Конкурсної ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника підбили підсумки 16 обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад. – Цьогоріч на конкурс подано 749 проектів, – повідомив Анатолій Дмитрович. – У 2018-му – 735 разом з екологічними. Враховуючи, що екологічних було 347, ....

  • У Вінниці відкрили першу «вуличну бібліотеку»

    23 квітня, у Всесвітній день книги, депутат обласної Ради Дмитро Чаленко разом із депутатом Вінницької міської ради Аллою Власюк на вулиці Волошковій у Вінниці відкрили «вуличну бібліотеку». Про це депутати написали на сторінці у соціальній мережі Facebook. – Тут можна взяти книгу і почитати сидячи на затишній алеї, або ж взяти ....

Депутати привітали громади Вінниччини із прийдешніми святами Роздрукувати

Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят депутати обласної Ради вітають та дарують увагу і тепло всім, хто того потребує. Відтак, депутат обласної Ради Лариса Білозір з прийдешніми святами привітала підопічних, які проживають в пансіонаті геріатричного профілю.

– У ці дні ми даруємо свою увагу людям, які на схилі своїх життєвих років опинились без підтримки рідних. Родину їм замінили чуйні соціальні працівники, що доглядають та підтримують їх. Саме увага стала для одиноких стареньких найціннішим подарунком, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір.

Також вона нписала, що у переддень Нового року солодкі презенти до свят отримають люди, які знаходяться на обслуговуванні у територіальних центрах по догляду за одинокими непрацездатними громадянами у різних районах Вінниччини.

Окрім цього,  Лариса Миколаївна із прийдешніми святами привітала учнів Вапнярських шкіл №1 та №2. Також передала усім навчальним закладам громади обіцяні подарунки.

– Перелік речей ми формували згідно із зверненнями від батьківських комітетів та шкільних колективів, тому у Вапнярській ЗОШ №1 відтепер буде нова звукопідсилююча апаратура, колективу ЗОШ №2 ми передали нове кухонне начиння для їдальні, а НВК №3–ДНЗ тепер матиме багатофункціональний пристрій (сканер, принтер, ксерокс), – повідомила Лариса Білозір. – Чудовим подарунком для учнів став також виступ артистів Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича, який організувала громада. Артисти подарували дітям казкової історії про Тролів. А ми пригостили усіх присутніх солодощами.

Цьогоріч у Вапнярці повністю вирішено питання перекриття даху у приміщенні початкової школи ЗОШ №1, за рахунок участі громади у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також до новорічних вітань громад долучився депутат обласної Ради Олександр Масленніков, який днями відвідав низку громад свого виборчого округу та передав навчальним закладам подарунки до новорічно-різдвяних свят.

Зокрема, завітав до Ільківської ЗОШ I-II ст., де його радо зустрічав педагогічний колектив на чолі з директором Богданом Кравцем.

 – Маю можливість вручити кошти на придбання акустичної системи, яку ви замовляли. Вітаю учнів школи та педагогічний колектив із прийдешніми новорічними святами, бажаю міцного здоров’я та успіхів на педагогічній ниві, – побажав присутнім Олександр Масленніков.

Директор ЗОШ зазначив, що спільним рішенням педагогічного колективу та батьківської громади було вирішено за надані кошти придбати акустичну систему, що дасть змогу проводити заходи із гарним звуковим супроводом, адже апаратура, яка була в наявності, вже застаріла та не працює.

Також були вітання у Некрасівській СЗШ I-III ст. Зустрічав гостя керівник закладу Микола Савченко.

– Попередньо порадившись із педагогічним колективом, ми вирішили на кошти, які виділив Олександр Масленніков, обладнати спортивну залу новими лавками, – розповідає директор. – Щороку на свята наш заклад отримує від депутата подарунки.

Повернутись Створено: 28 грудня 2018 року, 16:04
Оновлено: 28 грудня 2018 року, 17:51
Переглядів: 259

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація