Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати привітали громади Вінниччини із прийдешніми святами Роздрукувати

Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят депутати обласної Ради вітають та дарують увагу і тепло всім, хто того потребує. Відтак, депутат обласної Ради Лариса Білозір з прийдешніми святами привітала підопічних, які проживають в пансіонаті геріатричного профілю.

– У ці дні ми даруємо свою увагу людям, які на схилі своїх життєвих років опинились без підтримки рідних. Родину їм замінили чуйні соціальні працівники, що доглядають та підтримують їх. Саме увага стала для одиноких стареньких найціннішим подарунком, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір.

Також вона нписала, що у переддень Нового року солодкі презенти до свят отримають люди, які знаходяться на обслуговуванні у територіальних центрах по догляду за одинокими непрацездатними громадянами у різних районах Вінниччини.

Окрім цього,  Лариса Миколаївна із прийдешніми святами привітала учнів Вапнярських шкіл №1 та №2. Також передала усім навчальним закладам громади обіцяні подарунки.

– Перелік речей ми формували згідно із зверненнями від батьківських комітетів та шкільних колективів, тому у Вапнярській ЗОШ №1 відтепер буде нова звукопідсилююча апаратура, колективу ЗОШ №2 ми передали нове кухонне начиння для їдальні, а НВК №3–ДНЗ тепер матиме багатофункціональний пристрій (сканер, принтер, ксерокс), – повідомила Лариса Білозір. – Чудовим подарунком для учнів став також виступ артистів Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича, який організувала громада. Артисти подарували дітям казкової історії про Тролів. А ми пригостили усіх присутніх солодощами.

Цьогоріч у Вапнярці повністю вирішено питання перекриття даху у приміщенні початкової школи ЗОШ №1, за рахунок участі громади у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також до новорічних вітань громад долучився депутат обласної Ради Олександр Масленніков, який днями відвідав низку громад свого виборчого округу та передав навчальним закладам подарунки до новорічно-різдвяних свят.

Зокрема, завітав до Ільківської ЗОШ I-II ст., де його радо зустрічав педагогічний колектив на чолі з директором Богданом Кравцем.

 – Маю можливість вручити кошти на придбання акустичної системи, яку ви замовляли. Вітаю учнів школи та педагогічний колектив із прийдешніми новорічними святами, бажаю міцного здоров’я та успіхів на педагогічній ниві, – побажав присутнім Олександр Масленніков.

Директор ЗОШ зазначив, що спільним рішенням педагогічного колективу та батьківської громади було вирішено за надані кошти придбати акустичну систему, що дасть змогу проводити заходи із гарним звуковим супроводом, адже апаратура, яка була в наявності, вже застаріла та не працює.

Також були вітання у Некрасівській СЗШ I-III ст. Зустрічав гостя керівник закладу Микола Савченко.

– Попередньо порадившись із педагогічним колективом, ми вирішили на кошти, які виділив Олександр Масленніков, обладнати спортивну залу новими лавками, – розповідає директор. – Щороку на свята наш заклад отримує від депутата подарунки.

Повернутись Створено: 28 грудня 2018 року, 16:04
Оновлено: 28 грудня 2018 року, 17:51
Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація