Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати привітали громади Вінниччини із прийдешніми святами Роздрукувати

Традиційно напередодні новорічно-різдвяних свят депутати обласної Ради вітають та дарують увагу і тепло всім, хто того потребує. Відтак, депутат обласної Ради Лариса Білозір з прийдешніми святами привітала підопічних, які проживають в пансіонаті геріатричного профілю.

– У ці дні ми даруємо свою увагу людям, які на схилі своїх життєвих років опинились без підтримки рідних. Родину їм замінили чуйні соціальні працівники, що доглядають та підтримують їх. Саме увага стала для одиноких стареньких найціннішим подарунком, – написала на своїй сторінці у Фейсбук Лариса Білозір.

Також вона нписала, що у переддень Нового року солодкі презенти до свят отримають люди, які знаходяться на обслуговуванні у територіальних центрах по догляду за одинокими непрацездатними громадянами у різних районах Вінниччини.

Окрім цього,  Лариса Миколаївна із прийдешніми святами привітала учнів Вапнярських шкіл №1 та №2. Також передала усім навчальним закладам громади обіцяні подарунки.

– Перелік речей ми формували згідно із зверненнями від батьківських комітетів та шкільних колективів, тому у Вапнярській ЗОШ №1 відтепер буде нова звукопідсилююча апаратура, колективу ЗОШ №2 ми передали нове кухонне начиння для їдальні, а НВК №3–ДНЗ тепер матиме багатофункціональний пристрій (сканер, принтер, ксерокс), – повідомила Лариса Білозір. – Чудовим подарунком для учнів став також виступ артистів Вінницької обласної філармонії ім. М.Д. Леонтовича, який організувала громада. Артисти подарували дітям казкової історії про Тролів. А ми пригостили усіх присутніх солодощами.

Цьогоріч у Вапнярці повністю вирішено питання перекриття даху у приміщенні початкової школи ЗОШ №1, за рахунок участі громади у 15 Обласному конкурсі проектів розвитку територіальних громад.

Також до новорічних вітань громад долучився депутат обласної Ради Олександр Масленніков, який днями відвідав низку громад свого виборчого округу та передав навчальним закладам подарунки до новорічно-різдвяних свят.

Зокрема, завітав до Ільківської ЗОШ I-II ст., де його радо зустрічав педагогічний колектив на чолі з директором Богданом Кравцем.

 – Маю можливість вручити кошти на придбання акустичної системи, яку ви замовляли. Вітаю учнів школи та педагогічний колектив із прийдешніми новорічними святами, бажаю міцного здоров’я та успіхів на педагогічній ниві, – побажав присутнім Олександр Масленніков.

Директор ЗОШ зазначив, що спільним рішенням педагогічного колективу та батьківської громади було вирішено за надані кошти придбати акустичну систему, що дасть змогу проводити заходи із гарним звуковим супроводом, адже апаратура, яка була в наявності, вже застаріла та не працює.

Також були вітання у Некрасівській СЗШ I-III ст. Зустрічав гостя керівник закладу Микола Савченко.

– Попередньо порадившись із педагогічним колективом, ми вирішили на кошти, які виділив Олександр Масленніков, обладнати спортивну залу новими лавками, – розповідає директор. – Щороку на свята наш заклад отримує від депутата подарунки.

Повернутись Створено: 28 грудня 2018 року, 16:04
Оновлено: 28 грудня 2018 року, 17:51
Переглядів: 351

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація