Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати продовжують практику спільних засідань комісій Роздрукувати

12 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Солейко Н.П., Шумигора Н.Б., Височанська Т.Г., Горбатюк І.М., Конотоп О.П., Спірідонова Л.М., Якимець В.П. ) та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Гетце Н.М., Федоришин В.С., Михайленко П.М., Вернигор І.В., Любінін А.О., Підлісний В.Г.), яке провели Наталія Гетце та Наталія Солейко. Депутати розглянули два питання порядку денного, зокрема, питання про використання субвенцій Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації у 2012 році.

У спільному засіданні взяли участь також директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський та заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Дмитро Білоус.

Учасники спільного засідання підтримали винесені на порядок денний питання, які матимуть важливе значення для соціально-економічної та медичної сфер області. Вони сприятимуть підвищенню ефективності впровадження реформи охорони здоров’я у Вінницькій області та забезпеченню належних стандартів надання соціальних послуг населенню.

За словами голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, проведення спільних засідань в такому форматі є ефективним та необхідними.

– Вони забезпечують прозорість прийняття відповідних рішень депутатами та враховують думки кожного з присутніх, як органів державної влади і депутатів, так і  представників комунальних установ області. Важливим є і те, що участь у засіданні взяли представники засобів масової інформації, це свідчить про відкритість влади та готовність до діалогу, – зазначила Н.Гетце.

 

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:31 Переглядів: 922

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація