Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати продовжують практику спільних засідань комісій Роздрукувати

12 квітня відбулося спільне засідання постійних комісій обласної Ради з питань охорони здоров’я, курортів та здорового способу життя (Солейко Н.П., Шумигора Н.Б., Височанська Т.Г., Горбатюк І.М., Конотоп О.П., Спірідонова Л.М., Якимець В.П. ) та з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів (Гетце Н.М., Федоришин В.С., Михайленко П.М., Вернигор І.В., Любінін А.О., Підлісний В.Г.), яке провели Наталія Гетце та Наталія Солейко. Депутати розглянули два питання порядку денного, зокрема, питання про використання субвенцій Департаментом охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації у 2012 році.

У спільному засіданні взяли участь також директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський та заступник директора Департаменту охорони здоров’я та курортів облдержадміністрації Дмитро Білоус.

Учасники спільного засідання підтримали винесені на порядок денний питання, які матимуть важливе значення для соціально-економічної та медичної сфер області. Вони сприятимуть підвищенню ефективності впровадження реформи охорони здоров’я у Вінницькій області та забезпеченню належних стандартів надання соціальних послуг населенню.

За словами голови комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету та фінансів Наталії Гетце, проведення спільних засідань в такому форматі є ефективним та необхідними.

– Вони забезпечують прозорість прийняття відповідних рішень депутатами та враховують думки кожного з присутніх, як органів державної влади і депутатів, так і  представників комунальних установ області. Важливим є і те, що участь у засіданні взяли представники засобів масової інформації, це свідчить про відкритість влади та готовність до діалогу, – зазначила Н.Гетце.

 

 

Повернутись Створено: 15 квітня 2013 року, 11:31 Переглядів: 873

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація