Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати профільної комісії внесли зміни та доповнення до обласної програми з питань охорони здоров’я Роздрукувати

2 лютого під керівництвом Ярослава Хребтія відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони здоров’я, соціального захисту та зайнятості населення, під час якого депутати проголосували за внесення змін та доповнень до обласної Програми «Збереження здоров’я громадян - жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки».

У роботі комісії взяли участь заступник голови обласної Ради Олександр Качур, заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль, заступники директора Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Надія Марусяк та Олена Житанська, представники громадських організацій та засобів масової інформації.

Під час засідання розглянуто 3 питання порядку денного: про внесення змін та доповнень до обласної Програми «Збереження здоров’я громадян - жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки»; про керівників комунального вищого навчального закладу «Вінницька академія неперервної освіти» та Вінницької міської станції швидкої медичної допомоги Вінницької обласної Ради; про колективне звернення батьків дітей-інвалідів щодо розформування 4 дитячого неврологічного відділення на базі комунального закладу «Вінницька обласна психоневрологічна лікарня ім.акад. О.І. Ющенка».

Заслухавши інформацію заступника начальника управління лікувально-профілактичної допомоги населенню Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Ольги Задорожної щодо першого питання, депутати підтримали запропоновані зміни та доповнення до обласної Програми «Збереження здоров’я громадян - жителів Вінницької області – запорука сталого економічного розвитку регіону на 2016-2020 роки». Зокрема, було зазначено, що пріоритетним завданням програми є не тільки збереження та зміцнення здоров’я вінничан, а й профілактика захворювань; зниження захворюваності, інвалідності й смертності населення; підвищення якості та ефективності надання медичної допомоги.

Для довідки: більш детально з протоколом та всіма висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

 

Повернутись Створено: 2 лютого 2016 року, 18:08 Переглядів: 1074

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація