Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати просять посилити контроль за пожежним станом усіх оздоровчих таборів області Роздрукувати

Сьогодні, 12 грудня, під головуванням Людмили Станіславенко відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім'ї та молоді, спорту та туризму, духовності та історичної спадщини. Цьогоріч – це заключне засідання, тож, під час роботи депутати  обговорили нагальні питання, підбили підсумки роботи та окреслили плани на наступний рік.

Обговорюючи перспективний план, Людмила Станіславенко звернула увагу присутніх на наступні питання в роботі комісії у І-му кварталі – «Про хід виконання обласних програм, які стоять на контролі комісії», у ІІ кварталі – «Про співпрацю органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади, підприємств, установ в організації оздоровлення різних категорій дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку дітей», у ІІІ кварталі – «Про хід виконання програми «Сільська школа на 2016-2020 роки» та «Про хід виконання програми національно-патріотичного виховання молоді». У ІV кварталі комісія розглядатиме питання «Про взаємодію органів місцевого самоврядування, органів виконавчої влади щодо підвищення рівня надання освітніх послуг населенню області та хід виконання відповідних обласних програм в галузі освіти».

Під час засідання депутати внесли пропозицію щодо посилення контролю за пожежним станом усіх оздоровчих таборів Вінницької області.

– На жаль, сьогодні, ми бачимо на прикладі інших областей, що це питання проблемне і потребує контролю з боку відповідних служб, адже безпека наших дітей це надзвичайно важливо, – сказала голова постійної комісії Людмила Станіславенко. – До речі, у бюджеті 2020 року на оздоровлення певних категорій дітей планується виділити понад 7 млн грн, що дозволить оздоровити близько 170 000 дітей.

Також комісією розглянуто можливість винесення на розгляд комісії у ІІІ кварталі пропозиції щодо включення у план роботи питання про «Стан розвитку культури в умовах формування ОТГ Вінницької області».

Також членами комісії розглянуто порядок денний пленарного засідання чергової 41 сесії обласної Ради. Зокрема, проєкт рішення про «Обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на 2020-2024 роки». Під час розгляду п’ятого питання «Про обласну цільову соціальну програму оздоровлення, відпочинку дітей, розвитку мережі дитячих закладів та відпочинку на 2020-2024 роки» до відома присутніх була доведена інформація, що оновлена програма є гендерно та територіально збалансованою, з урахуванням минулорічних зауважень. Серед нововведень до виконання програми додано молодіжний центр «Квадрат» для проведення тематичних змін із національно-патріотичного виховання.

Повернутись Створено: 12 грудня 2019 року, 17:58 Переглядів: 409

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація