24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати просять створити робочу групу щодо діяльності Ладижинського будинку-інтернату Роздрукувати

Депутати, які входять до складу Міжфракційного об’єднання «Рівні можливості», звернулись до голови Вінницької обласної адміністрації Валерія Коровія, з проханням створити робочу групу та ініціювати обговорення доцільності зміни профілю Ладижинського будинку-інтернату четвертого профілю. Звернення губернатору Вінницької області депутати передали 22 вересня під час десятої сесії.

Депутат Людмила Станіславенко, яка входить до Міжфракційного об’єднання та є головою постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, зауважила, що перед прийняттям рішення влада та громадськість повинні детально вивчити питання.

- Ми вважаємо, що сьогодні необхідно створити робочу групу, до якої входитимуть депутати, волонтери, громадські активісти, представники профільних департаментів та просто небайдужі вінничани, які повинні розібратися з ситуацією, що склалася навколо Ладижинського будинку-інтернату четвертого профілю, - сказала Людмила Станіславенко. – До моєї колеги Лариси Білозір, яка входить до об’єднання, звернулась ініціативна волонтерська група, яка опікується цим закладом. Ми не можемо проігнорувати їх та інтереси дітей, саме тому просимо вас допомогти нам розібратись в зазначеному питанні.

У своєму зверненні депутати наголосили, що зміна профілю установи може стати приводом погіршення психо-емоційного стану дітей та  зведе нанівець усі позитивні результати від проведеної роботи з дітьми по реабілітації та соціалізації. Члени міжфракційного об’єднання наголосили, що в Ладижинському будинку-інтернаті зусиллями волонтерів та благодійних фондів проводиться систематична робота з покращення умов життя для вихованців інтернату. Нині у закладі створили необхідні для реабілітації умови. В закладі функціонують сенсорна кімната, тренажерний зал, творчі майстерні та кімнати для реабілітаційних занять.

Депутати підтримали звернення, з яким виступила Людмила Станіславенко, та обговорили важливість створення комісії. Депутат Андрій Ковальов розповів, що особисто виїжджав на місце та мав можливість поспілкуватись з персоналом і дітьми.

- Я разом з колегою Ярославом Хребтієм був у цьому закладі, - сказав Андрій Ковальов. – Ми приїхали до Ладижинського будинку-інтернату без попередження. В інтернаті ми побачили теплі  стосунки між працівниками та його вихованцями. При перепрофілюванні  вихованці Ладижинського будинку-інтернату втратять своїх друзів. Діти звикли до закладу і зміна місця, особливо для тих, хто не ходить, – це велика травма.

Голова Вінницької облдержадміністрації зазначив, що проблему потрібно вирішувати найближчим часом. Валерій Коровій сказав, що наступного тижня проходитимуть заходи, в ході яких вивчатиметься питання.

Нагадаємо,  13 вересня Директор департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА Наталія Заболотна повідомила, що Ладижинський дитячий будинок-інтернат буде перепрофільовано в Ладижинський психоневрологічний інтернат. В результаті цих змін 37 дітей віком до 18 років буде переведено до іншого  профільного закладу. Волонтери зазначають, що подібне рішення призведе до погіршення умов перебування та можливості реабілітації підопічних, старших 18 років, які залишаться в перепрофільованому закладі.

Повернутись Створено: 26 вересня 2016 року, 16:07 Переглядів: 732

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація