Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати просять врегулювати ситуацію, яка склалась навколо Закону України «Про ринок електроенергії» Роздрукувати

Сьогодні, 27 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики під головуванням Степана Шимка.

В роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання розглянуто та підтримано проекти рішень «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до депутатів Верховної Ради України щодо врегулювання ситуації, яка склалась навколо Закону України «Про ринок електроенергії». Цим законом введено нові процедури та нові відносини з постачання електроенергії між споживачами електроенергії та енергопостачальними компаніями. Це, за словами депутатів, може призвести до повного краху господарської діяльності водоканалів, зупинки їхньої роботи та збанкрутування.

Також комісією було ухвалено проект рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та перспективний план роботи постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики на 2019 рік.

Члени комісії обговорили додатково внесене на розгляд комісії питання  «Про проект рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:23 Переглядів: 276

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація