5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати просять врегулювати ситуацію, яка склалась навколо Закону України «Про ринок електроенергії» Роздрукувати

Сьогодні, 27 лютого, відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики під головуванням Степана Шимка.

В роботі комісії взяли участь голова обласної Ради Анатолій Олійник, голова постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження Андрій Ковальов, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання розглянуто та підтримано проекти рішень «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік» та «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради до депутатів Верховної Ради України щодо врегулювання ситуації, яка склалась навколо Закону України «Про ринок електроенергії». Цим законом введено нові процедури та нові відносини з постачання електроенергії між споживачами електроенергії та енергопостачальними компаніями. Це, за словами депутатів, може призвести до повного краху господарської діяльності водоканалів, зупинки їхньої роботи та збанкрутування.

Також комісією було ухвалено проект рішення «Про план роботи обласної Ради 7 скликання на 2019 рік» та перспективний план роботи постійної комісії обласної Ради з питань розвитку промисловості і підприємництва, інвестиційної та регуляторної політики на 2019 рік.

Члени комісії обговорили додатково внесене на розгляд комісії питання  «Про проект рішення обласної Ради «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 27 лютого 2019 року, 16:23 Переглядів: 349

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація