Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати просять збільшити фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

9 березня під головуванням депутата обласної Ради Лариси Білозір відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та начальник відділу організаційного і правового забезпечення прокуратури Вінницької області Сергій Білоус.

В ході засідання розглянули низку питань, зокрема, йшлося про депутатський запит Лариси Білозір та Олександра Крученюка щодо збільшення фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Відтак, депутати обласної Ради направили запит до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням збільшити фінансування Фонду конкурсу розвитку територіальних громад з 15 до 25 млн. гривень.

Конкурс проектів довів спроможність виділяти найбільш актуальні проблеми в житті територіальних громад, визначати шляхи залучення додаткових ресурсів, необхідні для їхнього розв'язання. Зацікавленість територіальних громад брати участь в обласному конкурсі щорічно зростає. Так, в минулому році із 710 зареєстрованих проектів переможцями стали 217, що на 75 проектів, або в 1,5 рази більше, ніж в 2015 році. Зазначений факт також показує високий рівень довіри територіальних громад до обласного конкурсу, метою якого є поліпшення якості життя мешканців територіальних громад і можливість залучення додаткових коштів для досягнення поставлених стратегічних цілей регіонального розвитку Вінницької області. Про це йдеться у зверненні депутатів.

Тому, враховуючи значну зацікавленість територіальних громад області в цьому конкурсі та реалізації соціально-важливих проектів, було прийнято рішення направити депутатський запит для збільшення фінансування Фонду.

Крім цього, комісія підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради й інші проекти рішень: «Про перейменування населеного пункту Вінницької області»; «Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату»; «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області у 2016 році».

Також на засіданні комісії було заслухано відкритий лист політичної партії «ТРИБУНАЛ» громадянському суспільству; лист Мурафської сільської ради Шаргородського району Вінницької області щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 березня 2017 року, 12:00 Переглядів: 940

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація