Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати просять збільшити фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

9 березня під головуванням депутата обласної Ради Лариси Білозір відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та начальник відділу організаційного і правового забезпечення прокуратури Вінницької області Сергій Білоус.

В ході засідання розглянули низку питань, зокрема, йшлося про депутатський запит Лариси Білозір та Олександра Крученюка щодо збільшення фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Відтак, депутати обласної Ради направили запит до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням збільшити фінансування Фонду конкурсу розвитку територіальних громад з 15 до 25 млн. гривень.

Конкурс проектів довів спроможність виділяти найбільш актуальні проблеми в житті територіальних громад, визначати шляхи залучення додаткових ресурсів, необхідні для їхнього розв'язання. Зацікавленість територіальних громад брати участь в обласному конкурсі щорічно зростає. Так, в минулому році із 710 зареєстрованих проектів переможцями стали 217, що на 75 проектів, або в 1,5 рази більше, ніж в 2015 році. Зазначений факт також показує високий рівень довіри територіальних громад до обласного конкурсу, метою якого є поліпшення якості життя мешканців територіальних громад і можливість залучення додаткових коштів для досягнення поставлених стратегічних цілей регіонального розвитку Вінницької області. Про це йдеться у зверненні депутатів.

Тому, враховуючи значну зацікавленість територіальних громад області в цьому конкурсі та реалізації соціально-важливих проектів, було прийнято рішення направити депутатський запит для збільшення фінансування Фонду.

Крім цього, комісія підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради й інші проекти рішень: «Про перейменування населеного пункту Вінницької області»; «Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату»; «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області у 2016 році».

Також на засіданні комісії було заслухано відкритий лист політичної партії «ТРИБУНАЛ» громадянському суспільству; лист Мурафської сільської ради Шаргородського району Вінницької області щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 березня 2017 року, 12:00 Переглядів: 971

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація