Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати просять збільшити фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад Роздрукувати

9 березня під головуванням депутата обласної Ради Лариси Білозір відбулося засідання постійної комісії з питань місцевого самоврядування та адміністративно-територіального устрою, євроінтеграції,  міжнародного та міжрегіонального співробітництва.

У роботі комісії взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко та начальник відділу організаційного і правового забезпечення прокуратури Вінницької області Сергій Білоус.

В ході засідання розглянули низку питань, зокрема, йшлося про депутатський запит Лариси Білозір та Олександра Крученюка щодо збільшення фінансування Фонду ХІV Обласного конкурсу проектів розвитку територіальних громад.

Відтак, депутати обласної Ради направили запит до голови облдержадміністрації Валерія Коровія з проханням збільшити фінансування Фонду конкурсу розвитку територіальних громад з 15 до 25 млн. гривень.

Конкурс проектів довів спроможність виділяти найбільш актуальні проблеми в житті територіальних громад, визначати шляхи залучення додаткових ресурсів, необхідні для їхнього розв'язання. Зацікавленість територіальних громад брати участь в обласному конкурсі щорічно зростає. Так, в минулому році із 710 зареєстрованих проектів переможцями стали 217, що на 75 проектів, або в 1,5 рази більше, ніж в 2015 році. Зазначений факт також показує високий рівень довіри територіальних громад до обласного конкурсу, метою якого є поліпшення якості життя мешканців територіальних громад і можливість залучення додаткових коштів для досягнення поставлених стратегічних цілей регіонального розвитку Вінницької області. Про це йдеться у зверненні депутатів.

Тому, враховуючи значну зацікавленість територіальних громад області в цьому конкурсі та реалізації соціально-важливих проектів, було прийнято рішення направити депутатський запит для збільшення фінансування Фонду.

Крім цього, комісія підтримала внесені на розгляд сесії обласної Ради й інші проекти рішень: «Про перейменування населеного пункту Вінницької області»; «Про зміни до структури та штатної чисельності обласної Ради та її виконавчого апарату»; «Про інформацію прокурора Вінницької області щодо результатів діяльності органів прокуратури області у 2016 році».

Також на засіданні комісії було заслухано відкритий лист політичної партії «ТРИБУНАЛ» громадянському суспільству; лист Мурафської сільської ради Шаргородського району Вінницької області щодо внесення змін до Перспективного плану об’єднаних територіальних громад Вінницької області.

Повернутись Створено: 10 березня 2017 року, 12:00 Переглядів: 1013

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація