Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати рекомендують підтримати розвиток українських бойових мистецтв на Вінниччині Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під керівництвом Людмили Станіславенко.    На засіданні комісії розглядалось 8 питань порядку денного:

1. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Верховної Ради України 8 скликання щодо функціонування технікумів і коледжів в системі професійної освіти.

2. Про депутатський запит Барцьося В.В. щодо всебічної підтримки і сприяння розвитку українських козацьких бойових мистецтв на Вінниччині.  

3. Про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414.

4. Про  внесення змін та доповнення до Програми підтримки діяльності національно – культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно – морального розвитку Вінниччини на період 2016 -2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №36.

5.  Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання.

6. Про обласне комунальне підприємство „Вінницякіно”.

7. Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

8. Про проект рішення Координаційної Ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради «Про завдання органів місцевого самоврядування щодо збереження сільських закладів культури та хід виконання Єдиної  комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414.

У роботі комісії взяли участь: Чернявський С.В. – начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Клапоущак А.Ю. – начальник сектору вищих навчальних закладів науки і інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації , Троян В.Г.– заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Федоришин В.С.– начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Салецький І.О. – начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

 Комісія одноголосно підтримала депутатський запит Барцьося В.В. щодо всебічної підтримки і сприяння розвитку українських козацьких бойових мистецтв на Вінниччині та рекомендує Департаменту освіти і науки, управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації включити до своїх обласних програм та щорічних планів діяльності заходи Вінницького міського осередку Міжнародної федерації Бойового Гопака, школи «Козаки Вінця» та Школи козацького гарту імені Данила Нечая з метою фінансової підтримки організацій змагань, показових виступів, підготовки і навчання майбутніх тренерів-наставників, популяризації українського козацького бойового мистецтва та створення відповідних осередків у навчальних закладах міста та області.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 16:40 Переглядів: 931

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація