Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати рекомендують підтримати розвиток українських бойових мистецтв на Вінниччині Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під керівництвом Людмили Станіславенко.    На засіданні комісії розглядалось 8 питань порядку денного:

1. Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до депутатів Верховної Ради України 8 скликання щодо функціонування технікумів і коледжів в системі професійної освіти.

2. Про депутатський запит Барцьося В.В. щодо всебічної підтримки і сприяння розвитку українських козацьких бойових мистецтв на Вінниччині.  

3. Про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414.

4. Про  внесення змін та доповнення до Програми підтримки діяльності національно – культурних товариств області та забезпечення міжконфесійної злагоди і духовно – морального розвитку Вінниччини на період 2016 -2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №36.

5.  Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання.

6. Про обласне комунальне підприємство „Вінницякіно”.

7. Про трудові відносини з керівниками обласних комунальних підприємств, установ, закладів, організацій – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області.

8. Про проект рішення Координаційної Ради з питань місцевого самоврядування при голові Вінницької обласної Ради «Про завдання органів місцевого самоврядування щодо збереження сільських закладів культури та хід виконання Єдиної  комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року №414.

У роботі комісії взяли участь: Чернявський С.В. – начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації, Клапоущак А.Ю. – начальник сектору вищих навчальних закладів науки і інтелектуальної власності Департаменту освіти і науки облдержадміністрації , Троян В.Г.– заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації, Федоришин В.С.– начальник управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області, Салецький І.О. – начальник управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації, представники громадських організацій, засоби масової інформації.

 Комісія одноголосно підтримала депутатський запит Барцьося В.В. щодо всебічної підтримки і сприяння розвитку українських козацьких бойових мистецтв на Вінниччині та рекомендує Департаменту освіти і науки, управлінню фізичної культури та спорту облдержадміністрації включити до своїх обласних програм та щорічних планів діяльності заходи Вінницького міського осередку Міжнародної федерації Бойового Гопака, школи «Козаки Вінця» та Школи козацького гарту імені Данила Нечая з метою фінансової підтримки організацій змагань, показових виступів, підготовки і навчання майбутніх тренерів-наставників, популяризації українського козацького бойового мистецтва та створення відповідних осередків у навчальних закладах міста та області.

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи». 

Повернутись Створено: 9 вересня 2016 року, 16:40 Переглядів: 825

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація