4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати розглянули екологічні питання Роздрукувати

1 червня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань охорони навколишнього природного середовища, екологічної безпеки та раціонального використання надр, очолюваної депутатом обласної Ради Володимиром Криськом.

Окрім депутатів – членів комісії Людмили Головашич, Валерія Скрипченка, Сергія Волкова та Сергія Чорноокого, участь у  роботі комісії взяли депутати обласної Ради Володимир Барцьось та Юрій Семенюк, начальник управління охорони земель, біоресурсів, заповідної справи та комплексного управління природоохоронною діяльністю Департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації Андрій Магера, перший заступник начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександр Сорочан, начальник   Комунального підприємства «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, голова Вінницького обласного осередку екологічної ліги, член Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Олександр Мудрак, представники громадськості та заявники.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема, такі:

«Про звіт голови обласної державної адміністрації Коровія В.В.  про здійснення делегованих обласною Радою повноважень», «Про надання ТОВ «Мале проектно-виробниче підприємство «Гірник-РЕМО ЛТД» гірничого відводу для відкритої розробки Приборівського родовища пісків,  ділянка ІІІ черги», «Про перейменування об’єктів природно-заповідного фонду місцевого значення в області», «Про зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання»  та інші.

Особливу увагу депутати зосередили на обговорені проекту рішення, внесеному депутатом обласної Ради  Володимиром Барцьосем  «Про звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Президента України Порошенка П.О., Голови Верховної Ради України Парубія А.В., Прем’єр-міністра України Гройсмана В.Б. щодо необхідності ліквідації Джуринського отрутомогильника у Вінницькій області» та  зверненні громадянина Барабанцева В.О. щодо занепаду Пятничанського парку. Члени комісії внесли низку пропозицій щодо цих питань.

Крім того, заслухано інформацію першого заступника начальника Головного управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області Олександра Сорочана про санітарно-епідеміологічний стан водних об’єктів на територіях  місць масового відпочинку населення та дітей в оздоровчих закладах області.

Більш детально з висновками комісії з цих питань можна ознайомитись на офіційному сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 1 червня 2018 року, 15:45 Переглядів: 478

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація