Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати розглянули фінансові плани на 2018 рік дочірніх підприємств «Віноблагролісу» Роздрукувати

5 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради. Виїзне засідання пройшло на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» за участі усіх керівників районних дочірних підприємств.

Депутати розглянули та одноголосно підтримали зміни до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості й озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, про яку доповів присутнім генеральний директор ВОКСЛ «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

– Комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм завжди приділяє увагу підвищенню економічної ефективності діяльності підприємств лісової галузі, засновниками яких є Вінницька обласна Рада, – наголосив Геннадій Мазур, заслуховуючи керівників підприємств щодо фінансових планів на 2018 рік.

Члени комісії прийняли рішення відправити на доопрацювання фінансові плани дочірних підприємств «Віноблагролісу» із врахуванням таких зауважень: збільшення планових обсягів реалізації продукції; підвищення рівня рентабельності; оптимізація планових витрат, в тому числі зменшення, адміністративних витрат.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський детально ознайомив депутатів з розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». Зокрема, варто зазначити, що цим розпорядженням передбачений перерозподіл субвенції з державного бюджету на відшкодування лікарських засобів між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення, перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень головним розпорядникам коштів для забезпечення повного та ефективного використання коштів до кінця поточного бюджетного року.

З протоколом та висновками 66-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 16:02 Переглядів: 536

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація