Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати розглянули фінансові плани на 2018 рік дочірніх підприємств «Віноблагролісу» Роздрукувати

5 грудня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм обласної Ради. Виїзне засідання пройшло на базі Вінницького обласного комунального спеціалізованого лісогосподарського підприємства «Віноблагроліс» за участі усіх керівників районних дочірних підприємств.

Депутати розглянули та одноголосно підтримали зміни до обласної Програми розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству «Віноблагроліс», підвищення лісистості й озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, про яку доповів присутнім генеральний директор ВОКСЛ «Віноблагроліс» Анатолій Іванець.

– Комісія з питань бюджету, фінансів та обласних програм завжди приділяє увагу підвищенню економічної ефективності діяльності підприємств лісової галузі, засновниками яких є Вінницька обласна Рада, – наголосив Геннадій Мазур, заслуховуючи керівників підприємств щодо фінансових планів на 2018 рік.

Члени комісії прийняли рішення відправити на доопрацювання фінансові плани дочірних підприємств «Віноблагролісу» із врахуванням таких зауважень: збільшення планових обсягів реалізації продукції; підвищення рівня рентабельності; оптимізація планових витрат, в тому числі зменшення, адміністративних витрат.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський детально ознайомив депутатів з розпорядженням голови облдержадміністрації «Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік». Зокрема, варто зазначити, що цим розпорядженням передбачений перерозподіл субвенції з державного бюджету на відшкодування лікарських засобів між районними бюджетами та бюджетами міст обласного значення, перерозподіл видатків у межах бюджетних призначень головним розпорядникам коштів для забезпечення повного та ефективного використання коштів до кінця поточного бюджетного року.

З протоколом та висновками 66-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 5 грудня 2017 року, 16:02 Переглядів: 638

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація