Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати розглянули хід виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції Роздрукувати

Першим питанням  порядку денного чергової 35 сесії обласної Ради депутати заслухали звіт директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної. Вона прозвітувала про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції на 2016 – 2018 роки.

Нею передбачено комплекс заходів, які реалізовуватимуться з метою надання соціальних, психологічних, медичних, юридичних й інших послуг «атовцям» та учасникам Операції Об’єднаних сил на Сході України. Станом на кінець липня на обліку в органах соціального захисту населення перебуває 805 учасників антитерористичної операції, з них 745 учасників бойових дій та 60 осіб з інвалідністю внаслідок війни.

У своєму виступі Наталія Заболотна повідомила, що надання одноразової матеріальної допомоги таким сім’ям цього року виплачено: по 60 тис. грн чотирьом сім’ям загиблих (померлих) осіб, які брали участь в антитерористичній операції на загальну суму 240 тис. грн. Ще по 20 тис. грн. – 15 особам, які отримали травми, поранення, контузії, каліцтва.

– Задля поліпшення соціального стану учасників антитерористичної операції та їхніх сімей за сім місяців поточного року 4398 родинам мобілізованих надано різні соціальні послуги, –  повідомила у своєму виступі Наталія Заболотна. –  В цих родинах виховується 3021 дитина. 104 сім’ї наших воїнів були забезпечені житлом.

Наталія Заболотна також наголосила, що за рахунок коштів районних та міських бюджетів надається адресна грошова допомога членам сімей загиблих (померлих) учасників антитерористичної операції для компенсації за пільговий проїзд. Для цієї категорії громадян протягом 2018 року адміністрацією державного історико-культурного заповідника «Буша» проведено дев’ять безкоштовних екскурсій з м. Вінниці до м. Могилів-Подільського та с. Буші.

Участь  в обговоренні доповіді директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної взяли депутати обласної Ради Тетяна Редько та Людмила Головашич. Вони запитували про стан виконання рішень щодо забезпечення житлом «атовців» та ситуацію з потребами вдів з Липовецького району. На питання Людмили Головашич Наталя Заболотна відповіла, що житло виділяється лише інвалідам 1-2 категорії.

Відтак, 58 депутатів обласної Ради підтримали звіт про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (поранених) учасників АТО на 2016-2018 роки. 

Повернутись Створено: 28 вересня 2018 року, 13:31
Оновлено: 28 вересня 2018 року, 15:42
Переглядів: 343

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація