Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати розглянули хід виконання Програми підтримки учасників антитерористичної операції Роздрукувати

Першим питанням  порядку денного чергової 24 сесії обласної Ради депутати заслухали звіт директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної. Вона прозвітувала про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (поранених) учасників АТО на 2016 – 2018 роки. Програма була затверджена рішенням 7 сесії обласної Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №123.

У своєму виступі Наталія Заболотна повідомила, що на території Вінницької області 13 210 особам встановлено статус «учасника бойових дій», 339  осіб мають статус «інвалід війни», 20  – «учасник війни». В області 209 сімей загиблих (померлих) учасників АТО, з них встановлений статус 189 сім’ям.

У 2016 році 36 сім’ям загиблих (померлих) учасників АТО виплачено одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 1 мільйон 80 тисяч гривень. У 2017  – 9 сім’ям надано одноразову матеріальну допомогу на суму 540 тисяч гривень та 35 сім’ям загиблих учасників АТО (з числа загиблих військовослужбовців Національної гвардії України, прикордонної служби міста Могилів-Подільського, військової частини п.п. В2248) одноразову матеріальну допомогу на загальну суму 35 тисяч гривень.

Під час проведення АТО в східних областях України отримали поранення та захворювання 721 особа. В 2016 році 129 особам, з числа учасників АТО, які отримали поранення (травму, контузію, каліцтво), виплачено одноразову матеріальну допомогу на суму 1 мільйон 290 тисяч гривень, а в 2017 році – 21 особі на суму 420 тисяч гривень.

Окрім того, у 2016 році придбано житло для 3 учасників антитерористичної операції, які втратили функціональні можливості нижніх кінцівок, на загальну суму понад 1 мільйон гривень.

У 2017 році на квартирному обліку перебуває 17 сімей,  зокрема, 8  сімей загиблих військовослужбовців та 9 сімей інвалідів І-ІІ групи з числа учасників антитерористичної операції.

Участь  в обговоренні доповіді директора Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталії Заболотної взяли Жанна Дмитренко, Леонід Галушко, Геннадій Мазур, Юрій Яремчук, Микола Копачевський, Андрій Мельник, Сергій Кривешко та Людмила Щербаківська. В результаті 54 депутата обласної Ради підтримали звіт про хід виконання Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції, членів їхніх сімей та членів сімей загиблих (поранених) учасників АТО на 2016-2018 роки.

.

 

Повернутись Створено: 28 вересня 2017 року, 11:36 Переглядів: 586

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація