Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати розглянули питання щодо збереження культурної спадщини Роздрукувати

12 квітня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

У засіданні постійної комісії взяли участь заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, начальник відділу професійно-технічної освіти Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Анжела Даценко, начальник сектору кадрового та юридичного забезпечення центру матеріально-технічного та інформаційного забезпечення закладів освіти області Анжеліка Стахова, депутат обласної Ради Олександр Крученюк, голова Тиврівської районної ради Ярослав Красовський, завідувач сектору культури і туризму Тиврівської райдержадміністрації Світлана Мартиневич, заступник директора Вінницького обласного краєзнавчого музею Світлана Шароварська, секретар Вінницької єпархії УПЦ протодиякон Владислав Демченко, член Громадської ради при обласній Раді Людмила Юрчук, заступник начальника управління молодіжної політики та оздоровлення-начальник відділу молодіжної політики та взаємодії з громадськими організаціями Максим Студілко, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко.

Під час засідання розглянуто низку питань порядку денного, зокрема: „Про проект рішення „Про внесення змін до Єдиної комплексної програми розвитку галузі культури та духовного відродження у Вінницькій області на 2013-2017 роки, затвердженої рішенням 13 сесії обласної Ради 6 скликання від 18 грудня 2012 року № 414” (щодо виплати щорічних премій), „Про депутатське звернення Олександра Крученюка щодо закладів професійно-технічної освіти сільськогосподарського спрямування”, „Про депутатське звернення Володимира Барцьося щодо будівництва дороги до пам’ятки історії національного значення – курган, могили Героя національно-визвольної війни під проводом Б.Хмельницького, Брацлавського полковника Данила Нечая”, „Про проведення 26-28 травня 2017 року у селі Четвертинівці Тростянецького району Всеукраїнського фестивалю „ Козацькій звитязі – уклін поколінь”, „Про збереження пам’ятки історії і культури місцевого значення – будинку, в якому проживав М.М. Коцюбинський (м. Бар), «Про клопотання Громадської ради при обласній Раді щодо розгляду ключових позицій стосовно подальшої долі комплексу будівель єзуїтського і домініканського монастирів XVII-XVIII ст. „Вінницькі Мури”.

Депутати одноголосно схвалили низку проектів рішень, що стосувалися статутів 27 навчальних закладів – об’єктів спільної комунальної власності територіальних громад області.

За підсумками обговорення зазначених питань порядку денного депутатами постійної комісії були прийняті відповідні рішення щодо кожного із них.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 12 квітня 2017 року, 17:48 Переглядів: 705

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація