4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати розглянуть 85 питань порядку денного 33 чергової сесії Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову тридцять третю сесію обласної Ради 7 скликання прибули 55 депутатів із 84 загального складу.

Перед початком роботи обранці хвилиною мовчання вшанували пам’ять вінничанина Олексія Зiнов'єва, бійця 2-ї окремої тактичної групи Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», який загинув 13 червня в зоні ОСС, а також  всіх загиблих в зоні антитерористичної операції.

У засіданні сесії взяли  участь керівники правоохоронних та судових органів: заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, заступник начальника штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Секретаріат 33 сесії обласної  Ради був обраний у такому складі: від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – Василь Ліцький, від об’єднання «Самопоміч» – Ірина Колесник та від Українське об’єднання патріотів «УКРОП» – Микола Вінничук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили вітання  від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія директору Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерині Висоцькій з нагоди 100-річчя створення музею.

Привітали обранці  і свого колегу, депутата обласної Ради 3-х скликань Петра Одарченка з 70-річчям. Петру Якимовичу вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради і вітальну адресу від Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Після цього Анатолій Олійник поінформував депутатів про кадрові зміни, які відбулись в області у міжсесійний період. На посаду начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях призначений Костянтин Герасимюк,  який до призначення працював на посаді начальника відділу з питань персоналу апарату облдержадміністрації, а також Розпорядженням Президента України Олег Оркуша звільнений з посади голови Козятинської райдержадміністрації.

Під час обговорення порядку денного депутат Олексій Фурман вніс пропозицію перенести питання «про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань з 67 на 9 та питання щодо ухвалення  Антиолігархічного  пакету докорінних перетворень  з 81 на 10. Однак ці пропозиції не були підтримані і депутати затвердили порядок денний чергової 33 сесії обласної Ради, який  складався з 85 питань.

Перед початком роботи з трибуни пролунала політична заява від депутатів Українського об’єднання патріотів «УКРОП» з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова з російського ув’язнення, а також вони  висловились щодо підтримки понад 30 українців, які незаконно перебувають у кримських та російських тюрмах.

Депутат від «Самопомочі» Вадим Соляник поінформував депутатів про екологічну катастрофу у Шаргороді через нестерпний сморід від річки Мурашка, яка протікає через місто.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція у вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 11:04 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація