24 жовтня о 10.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати розглянуть 85 питань порядку денного 33 чергової сесії Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову тридцять третю сесію обласної Ради 7 скликання прибули 55 депутатів із 84 загального складу.

Перед початком роботи обранці хвилиною мовчання вшанували пам’ять вінничанина Олексія Зiнов'єва, бійця 2-ї окремої тактичної групи Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», який загинув 13 червня в зоні ОСС, а також  всіх загиблих в зоні антитерористичної операції.

У засіданні сесії взяли  участь керівники правоохоронних та судових органів: заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, заступник начальника штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Секретаріат 33 сесії обласної  Ради був обраний у такому складі: від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – Василь Ліцький, від об’єднання «Самопоміч» – Ірина Колесник та від Українське об’єднання патріотів «УКРОП» – Микола Вінничук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили вітання  від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія директору Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерині Висоцькій з нагоди 100-річчя створення музею.

Привітали обранці  і свого колегу, депутата обласної Ради 3-х скликань Петра Одарченка з 70-річчям. Петру Якимовичу вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради і вітальну адресу від Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Після цього Анатолій Олійник поінформував депутатів про кадрові зміни, які відбулись в області у міжсесійний період. На посаду начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях призначений Костянтин Герасимюк,  який до призначення працював на посаді начальника відділу з питань персоналу апарату облдержадміністрації, а також Розпорядженням Президента України Олег Оркуша звільнений з посади голови Козятинської райдержадміністрації.

Під час обговорення порядку денного депутат Олексій Фурман вніс пропозицію перенести питання «про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань з 67 на 9 та питання щодо ухвалення  Антиолігархічного  пакету докорінних перетворень  з 81 на 10. Однак ці пропозиції не були підтримані і депутати затвердили порядок денний чергової 33 сесії обласної Ради, який  складався з 85 питань.

Перед початком роботи з трибуни пролунала політична заява від депутатів Українського об’єднання патріотів «УКРОП» з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова з російського ув’язнення, а також вони  висловились щодо підтримки понад 30 українців, які незаконно перебувають у кримських та російських тюрмах.

Депутат від «Самопомочі» Вадим Соляник поінформував депутатів про екологічну катастрофу у Шаргороді через нестерпний сморід від річки Мурашка, яка протікає через місто.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція у вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 11:04 Переглядів: 525

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація