Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати розглянуть 85 питань порядку денного 33 чергової сесії Роздрукувати

За результатами реєстрації на чергову тридцять третю сесію обласної Ради 7 скликання прибули 55 депутатів із 84 загального складу.

Перед початком роботи обранці хвилиною мовчання вшанували пам’ять вінничанина Олексія Зiнов'єва, бійця 2-ї окремої тактичної групи Добровольчого Українського Корпусу «Правий сектор», який загинув 13 червня в зоні ОСС, а також  всіх загиблих в зоні антитерористичної операції.

У засіданні сесії взяли  участь керівники правоохоронних та судових органів: заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий, заступник начальника штабу Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Андрій Ковальчук, заступник керівника апарату Вінницького апеляційного адміністративного суду Олександр Кравчук.

Секретаріат 33 сесії обласної  Ради був обраний у такому складі: від Блоку Петра Порошенка «Солідарність» – Василь Ліцький, від об’єднання «Самопоміч» – Ірина Колесник та від Українське об’єднання патріотів «УКРОП» – Микола Вінничук.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник та голова облдержадміністрації Валерій Коровій вручили вітання  від Голови Верховної Ради України Андрія Парубія директору Вінницького обласного краєзнавчого музею Катерині Висоцькій з нагоди 100-річчя створення музею.

Привітали обранці  і свого колегу, депутата обласної Ради 3-х скликань Петра Одарченка з 70-річчям. Петру Якимовичу вручили Почесну грамоту облдержадміністрації та обласної Ради і вітальну адресу від Прем’єр-Міністра України Володимира Гройсмана.

Після цього Анатолій Олійник поінформував депутатів про кадрові зміни, які відбулись в області у міжсесійний період. На посаду начальника Міжрегіонального управління Національного агентства України з питань державної служби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях призначений Костянтин Герасимюк,  який до призначення працював на посаді начальника відділу з питань персоналу апарату облдержадміністрації, а також Розпорядженням Президента України Олег Оркуша звільнений з посади голови Козятинської райдержадміністрації.

Під час обговорення порядку денного депутат Олексій Фурман вніс пропозицію перенести питання «про вшанування пам’яті Героїв національно-визвольних змагань з 67 на 9 та питання щодо ухвалення  Антиолігархічного  пакету докорінних перетворень  з 81 на 10. Однак ці пропозиції не були підтримані і депутати затвердили порядок денний чергової 33 сесії обласної Ради, який  складався з 85 питань.

Перед початком роботи з трибуни пролунала політична заява від депутатів Українського об’єднання патріотів «УКРОП» з вимогою звільнити українського режисера Олега Сенцова з російського ув’язнення, а також вони  висловились щодо підтримки понад 30 українців, які незаконно перебувають у кримських та російських тюрмах.

Депутат від «Самопомочі» Вадим Соляник поінформував депутатів про екологічну катастрофу у Шаргороді через нестерпний сморід від річки Мурашка, яка протікає через місто.

Нагадуємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція у вестибюлі приміщення.

Повернутись Створено: 15 червня 2018 року, 11:04 Переглядів: 550

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація