4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати розглянуть на черговій сесії 32 питання Роздрукувати

Напередодні чергового засідання 10 сесії обласної Ради члени президії зібрались для обговорення питань, які завтра, 22 вересня, будуть розглядатись на сесії. Із 30 членів президії на початок засідання зареєструвалось 27. Депутатам був розданий порядок денний пленарного засідання сесії, який складався з 33 питань. 

Під час обговорення директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевский вніс пропозицію зняти з порядку денного питання, яке було внесено облдежрадміністрацією «Про внесення змін до рішення 3 сесії обласної Ради 7 скликання від 16 грудня 2015 року №22 «Про обласний бюджет на 2016 рік « (зі змінами). Мотивував тим, що  питання потрібно доопрацювати та винести його на розгляд найближчої позачергової сесії. Депутати підтримали таку пропозицію.

Також зняли з порядку денного об’єднане питання «Про передачу земельних ділянок у постійне користування комунальній установі «Вінницький обласний центр цивільного захисту та матеріальних резервів» та обласному комунальному підприємству «Вінницякіно».

Решту питань розглянуть на черговій 10 сесії обласної Ради. Наприкінці  була внесена пропозиція про включення до порядку денного пункту «Різне». Депутати схвалили цю пропозицію. Таким чином, 22 вересня депутати обласної Ради розглянуть на пленарному засіданні чергової 10-ї сесії 7 скликання 32 питання.

 

Повернутись Створено: 21 вересня 2016 року, 14:12 Переглядів: 776

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація