5 червня о 10.00 в сесійній залі обласної Ради відбудеться робоча зустріч з представниками окремих комунальних некомерційних підприємств у сфері охорони здоров’я.
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати розпочали роботу 27 чергової сесії обласної Ради Роздрукувати

На початку роботи депутати вшанувати пам’ять про всіх загиблих в зоні антитерористичної операції хвилиною мовчання. За результатами реєстрації прибуло 73 депутата з 84 загального складу Ради.

У роботі сесії беруть участь керівники правоохоронних та судових органів ­– заступник прокурора Вінницької області Сергій Сухоребрий,  начальник Головного управління у Вінницькій області Юрій Педос, заступник керівника апарату Господарського суду Христина  Слободянюк, керівник апарату Вінницького окружного адміністративного суду Сергій Климчук.

Депутати  обрали секретаріат: від «Блоку Петра Порошенка «Солідарність» Сергія Волкова, від Радикальної партії Олега Ляшка Жанну Дмитренко, від Аграрної партії України Олега Ковбасюка.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник нагадав депутатам про необхідність дотримання під час голосування вимог Закону України «Про запобігання корупції», в тому числі, в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Роботу сесії розпочали з вручення  Почесної грамоти обласної Ради та обласної державної адміністрації з нагоди Дня місцевого самоврядування депутату обласної Ради 7 скликання Валерію Якимцю.

Також від міжрегіональної газети «Подільська зоря» подяки отримали депутати обласної Ради Олександр Масленніков, Сергій Ткачук та Сергій Кривешко. А голова вінницької громадської організації «Паросток» Ірина Саранча вручила подяки за плідну співпрацю і допомогу інвалідам депутатам  Людмила Станіставенко і Андрію Ковальову, а також першому заступнику голови облдержадміністрації Андрію Гижку.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник коротко поінформував про роботу Ради в міжсесійний період та зауважив, що детальна інформація про участь керівництва та депутатів обласної Ради, посадовців органів місцевого самоврядування у заходах є на сайті обласної Ради, тому зупинився лише на окремих з них.

Після цього депутати перейшли до затвердження порядку денного чергової 27 сесії обласної Ради 7 скликання.

Згідно з розпорядженням голови обласної Ради для розгляду на пленарному засіданні чергової 27 сесії обласної Ради запропоновано 82 питання, які відповідно до Регламенту обласної Ради, були надіслані депутатам на електронну пошту.

18 грудня поточного року відбулося засідання президії обласної Ради з обговорення питань проекту порядку денного чергової 27 сесії обласної Ради. Згідно з рішенням президії три питання знято з розгляду, а саме: «Про критерії обов’язковості утворення наглядової ради у комунальному підприємстві «Вінницяоблтеплоенерго», затвердження Положення про Наглядову раду комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» та створення робочої групи з формування Наглядової ради», «Про припинення Бершадського медичного коледжу шляхом приєднання до Вінницького медичного коледжу ім. акад. Д.К. Заболотного», «Про схвалення Меморандуму про співпрацю між Вінницькою обласною Радою, Вінницькою обласною державною адміністрацією, Вінницькою міською радою та комунальним закладом «Вінницька обласна спеціалізована дитячо-юнацька спортивна школа олімпійського резерву з веслування імені Юлії Рябчинської». Також було запропоновано об’єднати чотири питання «Про списання майна» в один проект рішення; шість кадрових питань об’єднати в один проект рішення, а саме: «Про трудові відносини з керівниками підприємств, установ, закладів – об’єктів спільної власності територіальних громад Вінницької області», а також до десяти питань проекту порядку денного внесено зміни та доповнення згідно з висновками постійних комісій.

В ході обговорення депутат Геннадій Мазур запропонував внести у порядок денний два питання:  «Про план заходів з реалізації у 2018-202 роках Стратегії збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року» та «Про Стратегію  розвитку малого та середнього підприємництва Вінницької області на період до 2020 року». Депутати підтримали цю пропозицію. Таким чином, до проекту порядку денного чергової 27 сесії обласної Ради  7 скликання  внесено 73 питання та пункт «Різне».

Нагадаємо, що робота сесії транслюється на офіційному веб-сайті обласної Ради в режимі онлайн та в режимі аудіо на площу перед приміщенням, а також здійснюється аудіо- та відео трансляція в вестибюлі приміщення.

 

Повернутись Створено: 20 грудня 2017 року, 11:11
Оновлено: 20 грудня 2017 року, 11:23
Переглядів: 496

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація