Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати схвалили нові обласні програми в галузі освіти Роздрукувати

1 березня відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини, очолюваної депутатом обласної Ради Людмилою Станіславенко.

В  засіданні постійної комісії взяли участь депутат обласної Ради заступник голови облдержадміністрації Олександр Крученюк, заступник начальника управління   спільної   комунальної    власності територіальних  громад  області Іван Бойко, заступник директора Департаменту освіти і науки облдержадміністрації Володимир Буняк, начальник управління культури і мистецтв облдержадміністрації Станіслав Городинський, заступник начальника управління культури і мистецтв облдержадміністрації Валентина Троян, директор Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації Людмила Грабович, директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Світлана Василюк,  голова Громадської ради при Вінницькій обласній Раді Наталія Морозова, керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, заступник  начальника юридичного управління виконавчого апарату обласної Ради Лілія Тичко, заступник начальника управління у справах національностей та релігій облдержадміністрації Алла Ратинська,  директор Вінницького обласного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Олена Стоялова, начальник управління фізичної культури та спорту облдержадміністрації Сергій Чернявський, депутат обласної Ради Юрій Яремчук, Гонтівський сільський голова Чернівецького району Михайло Бей.

Під час засідання розглянуто та прийнято висновки з 38 питань порядку денного, з який 30 -  проекти рішень обласної Ради.

Члени комісії обговорили та схвалили нові програми, а саме:  обласну цільову програму роботи з обдарованою молоддю на 2018-2022 роки, обласну програму «Студентський гуртожиток на 2018-2020 роки», обласну програму замовлення фахівців за освітньо-кваліфікаційним рівнем „молодший спеціаліст” та освітнім ступенем „бакалавр” на 2018-2020 роки.

Крім того, особливу увагу депутати зосередили на обговорені таких питань, як створення нових комунальних закладів – Вінницького обласного молодіжного центру „Квадрат”, Подільського науково-технічного ліцею для обдарованої молоді, Вінницької обласної комплексної дитячо-юнацької спортивної школи, Вінницького обласного центру культурних ініціатив.

Більш детально з протоколом та висновками постійної комісії з розглянутих питань можна ознайомитися на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 2 березня 2018 року, 11:35 Переглядів: 547

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація