Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати схвалили рішення про коригування тарифів на теплову енергію Роздрукувати

Під час засідання 37 чергової сесії депутати обласної Ради 43 голосами з 55 присутніх підтримали проект рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Цим проектом рішення також передбачалося змінити назву самого проекту рішення, зокрема виключити з назви слово «населення» та з додатків до проекту рішення категорію тарифу «для населення». Депутати не підтримали цей пункт.

Ще один проект рішення депутати сьогодні розглянули та ухвалили «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Цим рішенням Дочірньому підприємству «Альтернативна теплова енергія» встановлюється структура коригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання, послуги з централізованого опалення. Також це підприємство зобов’язується використовувати амортизаційні відрахування та врахований у тарифі прибуток на погашення коштів, залучених для будівництва та реконструкції котельні за адресою Хмельницьке шосе, 128, на строк окупності капіталовкладень у створення цього об’єкта теплопостачання.

Відповідно до цього документа тарифи дочірнього підприємства «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуги з централізованого опалення, що надаються населенню є для населення:

тариф на теплову енергію в т.ч. 1 517,55 грн/Гкал,

виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал,

тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії 1 532,73 грн/Гкал.

Для бюджетних установ та організацій:

– тариф на теплову енергію в т.ч. 1 517,55 грн/Гкал,

– виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

– постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал.

Для інших споживачів:

тариф на теплову енергію в т. ч. 1 517,55 грн/Гкал,

виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал.

Примітка: в тарифах на теплову енергію врахований тариф на транспортування 1 Гкал теплової енергії, затверджений для КП «Вінницяоблтеплоенерго» в розмірі 139,58 грн. з ПДВ.

Рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» підтримали 44 з 57 депутатів.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 15:48
Оновлено: 6 березня 2019 року, 10:01
Переглядів: 190

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація