9 липня о 10.00 у режимі відеоконференції відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати схвалили рішення про коригування тарифів на теплову енергію Роздрукувати

Під час засідання 37 чергової сесії депутати обласної Ради 43 голосами з 55 присутніх підтримали проект рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з централізованого опалення та гарячого водопостачання для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго».

Цим проектом рішення також передбачалося змінити назву самого проекту рішення, зокрема виключити з назви слово «населення» та з додатків до проекту рішення категорію тарифу «для населення». Депутати не підтримали цей пункт.

Ще один проект рішення депутати сьогодні розглянули та ухвалили «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго».

Цим рішенням Дочірньому підприємству «Альтернативна теплова енергія» встановлюється структура коригованих тарифів на теплову енергію, її виробництво, постачання, послуги з централізованого опалення. Також це підприємство зобов’язується використовувати амортизаційні відрахування та врахований у тарифі прибуток на погашення коштів, залучених для будівництва та реконструкції котельні за адресою Хмельницьке шосе, 128, на строк окупності капіталовкладень у створення цього об’єкта теплопостачання.

Відповідно до цього документа тарифи дочірнього підприємства «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» на теплову енергію, її виробництво, постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуги з централізованого опалення, що надаються населенню є для населення:

тариф на теплову енергію в т.ч. 1 517,55 грн/Гкал,

виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал,

тариф на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії 1 532,73 грн/Гкал.

Для бюджетних установ та організацій:

– тариф на теплову енергію в т.ч. 1 517,55 грн/Гкал,

– виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

– постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал.

Для інших споживачів:

тариф на теплову енергію в т. ч. 1 517,55 грн/Гкал,

виробництво теплової енергії 1367,84 грн/Гкал,

постачання теплової енергії 10,13 грн/Гкал.

Примітка: в тарифах на теплову енергію врахований тариф на транспортування 1 Гкал теплової енергії, затверджений для КП «Вінницяоблтеплоенерго» в розмірі 139,58 грн. з ПДВ.

Рішення «Про коригування тарифів на теплову енергію, її виробництво та постачання для потреб населення, бюджетних установ, інших (крім населення) споживачів та послуг з централізованого опалення, що надаються населенню Дочірнім підприємством «Альтернативна теплова енергія» комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» підтримали 44 з 57 депутатів.

Повернутись Створено: 5 березня 2019 року, 15:48
Оновлено: 6 березня 2019 року, 10:01
Переглядів: 321

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація