4 червня, об 11.00, в режимі відеоконференції з трансляцією на сайті обласної Ради відбудеться зустріч депутатів обласної Ради з керівництвом Управління патрульної поліції у Вінницької області та зустріч з кандидатами – представниками від громадськості до складу поліцейської комісії Управління патрульної поліції у Вінницькій області та Управління поліції охорони у Вінницькій області 
 

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати схвалили рішення про передачу хірургічного корпусу обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова Роздрукувати

Під час засідання сесії ­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­­62 голосами було схвалено проект рішення «Про передачу хірургічного корпусу в оперативне управління Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова».

Як зазначається у вищевказаному рішенні, враховуючи сертифікат серії IV №163172301121, що засвідчує відповідність закінченого будівництва об'єкта, а також клопотання Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, управління спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області та висновок постійної комісії обласної Ради з питань регулювання комунальної власності та приватизації, обласна Рада вирішила передати в оперативне управління Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М.І. Пирогова новозбудований хірургічний корпус загальною площею будівлі  21419,75 кв.м., загальною площею 18696,50 кв.м., що розташований за адресою: м. Вінниця, вул. Пирогова, 46.

Відповідно до рішення головному лікарю Вінницької обласної клінічної лікарні ім. М. І. Пирогова Олександру Жупанову оформити в установленому законом порядку право оперативного управління майном та надати управлінню спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області Витяг з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно в місячний термін. Також здійснити переведення відділень в приміщення, які готові до використання та мають відповідне обладнання, до 1 жовтня 2018 року.

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2018 року, 14:19 Переглядів: 424

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація