Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати схвалили виконання Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства Роздрукувати

28 лютого від головуванням Тетяни Редько відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

У її проведенні взяли участь керуючий справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко, начальник управління юридичного забезпечення виконавчого апарату обласної Ради Алла Олійник, начальник управління аналітично-інформаційної виконавчого апарату обласної Ради Ірина Ярошинська, депутати обласної Ради – Жанна Дмитренко та Юрій Яремчук, директор Світлана Василюк та представники трудового колективу Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА, голова первинної профспілкової організації ТРК «ВІНТЕРА» філії ПАТ «НСТУ України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» Тетяна Войнаровська, голова первинної журналістської організації філії ПАТ «НСТУ України «Вінницька регіональна дирекція «ВІНТЕРА» Марина Тепленко, начальник відділу комунальної власності управління спільної комунальної власності територіальних громад області Олександр Пахолюк та засоби масової інформації.

До порядку денного засідання були внесені проекти рішень «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2017 рік», «Про хід виконання Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №43 (зі змінами)», «Про надання згоди на поділ земельної ділянки до комунальної власності територіальної громади м. Вінниці», «Про депутатське звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Дмитренко Ж.В. до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо реформування радіо та телебачення на Вінниччині».

Інформуючи депутатів про виконання Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2020 роки, директор Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Світлана Василюк повідомила, що для дотримання європейських стандартів відкритості та прозорості діяльності органів влади укладено 12 угод з редакціями друкованих ЗМІ, телерадіомовними організаціями та інформаційними агентствами на висвітлення діяльності органів місцевої влади. На виконання Закону України «Про порядок висвітлення діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування в Україні засобами масової інформації» забезпечено поширення інформації щодо діяльності органів місцевої влади.

Надано фінансову підтримку Вінницькій обласній організації «Редакція комунального друкованого засобу масової інформації – журналу «Вінницький край» на суму 850 тис. грн.

Протягом звітного періоду проведено 23 круглих столів та 28 експертних зустрічей, що сприяє забезпеченню більш широкої поінформованості населення області, національно-патріотичному вихованню, висвітленню життя та діяльності видатних постатей національної історії.

Проведено три тури конкурсу «Вінниччина очима редактора». Забезпечено більш широке висвітлення туристичної та інвестиційної привабливості, економічного потенціалу районів області.

Проведено шість нарад та два семінари для працівників структурних підрозділів райдержадміністрацій, відповідальних за зв’язки з засобами масової інформації, журналістів комунальних ЗМІ.

Надано фінансову підтримку обласній організації Національної спілки журналістів України у сумі 10 тис. грн. Забезпечено оплату оренди та утримання приміщення, в якому розміщена обласна організація Національної спілки журналістів України.

Під час проведення конкурсу журналістських робіт “Реформування місцевого самоврядування та територіальної організації влади” 59 журналістами із 32 редакцій електронних та друкованих засобів масової інформації надано 107 оприлюднених матеріалів, що сприяє підвищенню рівня обізнаності жителів області з питання реформування місцевого самоврядування в Україні.

За звітний період надано фінансову підтримку редакційно-видавничиим групам «Реабілітовані історією» – 550,9 тис. грн.; «Книга Пам’яті України» – 321,5 тис. грн; «Звід пам’яток історії та культури Вінницької області» – 410 тис. грн. У поточному році видано обласну «Книгу пам’яті померлих учасників ліквідації наслідків катастрофи на Чорнобильській атомній електростанції», продовжується збір і підготовка матеріалів до книг Реабілітовані історією» та «Звід пам’яток історії та культури Вінницької області», які буде видано у 2018 році.

У 2017 році видано 22 книги місцевих авторів, проведено 34 презентації книг місцевих авторів, видано вісім книг серії «Моя Вінниччина».

Відповідно до Положення про видання творів місцевих авторів 35% загального накладу книг, виданих за рахунок коштів обласного бюджету, передається в бібліотеки області, 35% – у шкільні бібліотеки, 10% використовується для проведення конференцій, ділових зустрічей, відзначення загальнодержавних свят, ювілейних і пам'ятних дат, обслуговування делегацій, репрезентації області в Україні та за кордоном, вручення переможцям змагань, конкурсів та олімпіад.

Під час засідання депутати заслухали інформацію керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради Тетяна Яременко про проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2017 рік» та запропонували внести зазначений проект до порядку денного чергової сесії облради.

Також члени комісії підтримали депутатське звернення депутата обласної Ради Жанни Дмитренко до Голови Верховної Ради України Парубія А.В. щодо реформування радіо та телебачення на Вінниччині.

Більш детально з протоколом і висновками комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 1 березня 2018 року, 10:47 Переглядів: 500

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація