Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати схвалили зміни до Регіональної програми розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства Роздрукувати

Сьогодні, 19 липня, від головуванням Тетяни Редько відбулось 29 засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації.

Окрім членів комісії, у її проведенні взяли участь депутати обласної Ради – Андрій Вигонюк, Олег Коров'ячук, Валерій Скрипченко, а також перший заступник директора Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА Альона Лавровська.

До порядку денного засідання були внесені такі проекти рішень: «Про внесення змін та доповнень до Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року (зі змінами)»; «Про внесення змін до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №63 «Про відзнаки обласного рівня»; «Про дострокове звільнення з посади начальника КП «Вінницяоблводоканал» (внесений депутатом обласної Ради Валерієм Скрипченком), а також питання, ініційоване головою комісії Тетяною Редько, про внесення змін щодо обговорення кандидатур на присвоєння звання «Заслужений журналіст України».

Вищезазначені проекти рішень одноголосно було підтримано членами комісії та рекомендовано їхнє внесення на розгляд сесії обласної Ради.

Стосовно змін щодо обговорення кандидатур на присвоєння звання «Заслужений журналіст» депутати вирішили доручити Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА вивчити зазначене питання і внести зміни щодо обговорення кандидатур на присвоєння звання «Заслужений журналіст України» та інших звань. Зокрема, з метою гласності й прозорості, обговорення проводити, вносячи питання щодо обговорення кандидатур на розгляд постійної комісії з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації, а також представників громадських організацій.

 

 

Повернутись Створено: 19 липня 2018 року, 12:41 Переглядів: 427

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація