Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати спільно з громадськими активістами вимагають звіт правоохоронних органів Роздрукувати

10 серпня відбулось розширене засідання постійної комісії обласної Ради з питань свободи слова, інформаційного простору та реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації спільно з керівниками громадських організацій, громадськими активістами, представниками засобів масової інформації.

– Мета нашого зібрання – напрацювання звернення до обласної Ради, до правоохоронних органів, до керівників виконавчої гілки влади, щоб взяти на особливий контроль факти щодо спланованих замахів на життя громадських активістів і журналістів у Вінниці та області, потім винести його на розгляд сесії та відповідно проголосувати за це звернення. Адже останнім часом стало неспокійно жити людям, які мають свою точку зору, свою думку, – зазначила під час зібрання голова комісії Тетяна Редько.

За підсумками обговорення було вирішено напрацювати звернення до обласної Ради, облдержадміністрації, правоохоронних органів області щодо фактів погроз, побиття та перешкоджання професійній діяльності громадських активістів і журналістів, а також неприпустимості порушень свободи слова і демократії; рекомендувати внесення зазначеного звернення на розгляд сесії обласної Ради; ініціювати звіт керівників правоохоронних органів про події стосовно порушення свободи солова і демократії, які трапилися останнім часом у Вінницькій області.

Більш детально з висновками засідання постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради в розділі «Документи».

Повернутись Створено: 11 серпня 2017 року, 12:20 Переглядів: 522

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація