Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати Студпарламенту ділитимуть повноваження з мажоритарниками Роздрукувати

Депутатів Студентського Парламенту Вінниччини (СПВ) третього скликання, керуючись територіальним принципом, закріплять за депутатами обласної Ради, обраними у мажоритарних виборчих округах. Такі нововведення затвердили під час зустрічі представників Студпарламенту із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Нині з-поміж 64 депутатів СПВ налічується 16 представників з 8 районів області. Відтак молодь покладає чималі надії на новації:

– Схожим принципом у роботі керувався і СПВ 2 скликання. Однак не було територіального розподілу і, як наслідок, не всі студентські проблеми в районах вирішувались. Це пришвидшить вирішення нагальних для нас питань на периферії. Зокрема, досі не облаштована зупинка транспорту у Брацлаві. Тамтешні студенти обурюються. У Гайсинському медичному коледжі відсутні внутрішні вбиральні, і це також проблема, – сказав голова СПВ Р.Молдован.

Злободенні питання С.Татусяк порадив тримати на постійному контролі до повного вирішення:

– Ви повинні звертатися до компетентних органів за сприянням у вирішенні нагальних проблем, – сказав голова обласної Ради.

Під час зустрічі визначили і низку інших принципів, якими керуватимуться у роботі представники СПВ 3-го скликання. Зокрема, очільник обласної Ради загострив увагу на необхідності розділення повноважень з урахуванням професійного спрямування депутатів. Також окреслив необхідність підтримки міжнародного курсу у роботі, взаємодії з іноземними студентським організаціями, насамперед, в адміністративних одиницях, з якими Вінниччина вже налагодила партнерські взаємини. Усі складні питання С.Татусяк порадив вирішувати шляхом дискусії:

– Усі болючі питання потрібно вирішувати за круглими столами – шляхом перемовин. Ваша діяльність має бути чесною і прозорою – жодних подвійних стандартів у роботі, – наголосив С. Татусяк. – Вам потрібно ефективно використовувати напрацювання СПВ попереднього скликання, а над недоліками працювати.

У зустрічі також взяв участь народний депутат України Володимир Продивус. Народний обранець переймається питаннями молодіжної політики. За його сприяння студенти Національного технічного університеті дісталися до Мексики, де представляли Україну у Міжнародних змаганнях молодих та підприємливих. В.Продивус і надалі пообіцяв сприяти у вирішенні фінансових та організаційних питань.

В свою чергу голова обласної Ради С.Татусяк запевнив, що зустрічі зі студентством відбуватимуться щомісяця. На них підбиватимуть підсумки роботи та окреслюватимуть напрями подальшого розвитку вінницької молоді.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2013 року, 17:39 Переглядів: 944

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація