30 січня о 14.00 у приміщенні обласної Ради (каб. 209) відбудеться засідання постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати Студпарламенту ділитимуть повноваження з мажоритарниками Роздрукувати

Депутатів Студентського Парламенту Вінниччини (СПВ) третього скликання, керуючись територіальним принципом, закріплять за депутатами обласної Ради, обраними у мажоритарних виборчих округах. Такі нововведення затвердили під час зустрічі представників Студпарламенту із головою обласної Ради Сергієм Татусяком.

Нині з-поміж 64 депутатів СПВ налічується 16 представників з 8 районів області. Відтак молодь покладає чималі надії на новації:

– Схожим принципом у роботі керувався і СПВ 2 скликання. Однак не було територіального розподілу і, як наслідок, не всі студентські проблеми в районах вирішувались. Це пришвидшить вирішення нагальних для нас питань на периферії. Зокрема, досі не облаштована зупинка транспорту у Брацлаві. Тамтешні студенти обурюються. У Гайсинському медичному коледжі відсутні внутрішні вбиральні, і це також проблема, – сказав голова СПВ Р.Молдован.

Злободенні питання С.Татусяк порадив тримати на постійному контролі до повного вирішення:

– Ви повинні звертатися до компетентних органів за сприянням у вирішенні нагальних проблем, – сказав голова обласної Ради.

Під час зустрічі визначили і низку інших принципів, якими керуватимуться у роботі представники СПВ 3-го скликання. Зокрема, очільник обласної Ради загострив увагу на необхідності розділення повноважень з урахуванням професійного спрямування депутатів. Також окреслив необхідність підтримки міжнародного курсу у роботі, взаємодії з іноземними студентським організаціями, насамперед, в адміністративних одиницях, з якими Вінниччина вже налагодила партнерські взаємини. Усі складні питання С.Татусяк порадив вирішувати шляхом дискусії:

– Усі болючі питання потрібно вирішувати за круглими столами – шляхом перемовин. Ваша діяльність має бути чесною і прозорою – жодних подвійних стандартів у роботі, – наголосив С. Татусяк. – Вам потрібно ефективно використовувати напрацювання СПВ попереднього скликання, а над недоліками працювати.

У зустрічі також взяв участь народний депутат України Володимир Продивус. Народний обранець переймається питаннями молодіжної політики. За його сприяння студенти Національного технічного університеті дісталися до Мексики, де представляли Україну у Міжнародних змаганнях молодих та підприємливих. В.Продивус і надалі пообіцяв сприяти у вирішенні фінансових та організаційних питань.

В свою чергу голова обласної Ради С.Татусяк запевнив, що зустрічі зі студентством відбуватимуться щомісяця. На них підбиватимуть підсумки роботи та окреслюватимуть напрями подальшого розвитку вінницької молоді.

Повернутись Створено: 18 жовтня 2013 року, 17:39 Переглядів: 890

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація