Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати Тульчинської районної ради вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням Роздрукувати

28 квітня відбулася чергова 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання. Під головуванням голови ради Олексія Авраменка депутати вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням. В роботі засідання участь взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Андрій Мельник та голова райдержадміністрації Микола Підболячний.

На розгляд депутатів районної ради в порядок денний було внесено 22 питання, що стосувалися життєдіяльності району. Серед них зміни та доповнення до комплексних програм оборонно-правоохоронного спрямування та соціально-економічного розвитку.

Крім того, депутати розглянули та підтримали Зверення до Міністерства інфраструктури України, Вінницької обласної Ради,  Вінницької обласної державної адміністрації з проханням допомогти у вирішенні питання щодо залізничного сполучення. Жителі Тульчинського та навколишніх районів - Томашпільського, Крижопільського, Ямпільського, Чернівецького, Піщанського користуються вузловою залізничною станцією Вапнярка, Одеської залізниці. Тому депутати внесли прпозицію відновити рух потягу «Київ-Одеса», який проходив по станції Вапнярка в сторону Києва і Одеси близько 23 години та посприяти в призначенні потягу, який йшов би по гілці Вапнярка – Христинівка - Знам’янка та сполучав Вінницьку область зі східними та південними областями.

Також депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Загалом сесія Тульчинської районної ради пройшла конструктивно та організовано. З детальною інформацією з розгляду питань порядку денного сесії можна ознайомитися на сайті Тульчинської районної ради за посиланням: http://tulchin-rada.org.ua/diyalnist-rajonnoi-radi/proekti-rishen.

Повернутись Створено: 29 квітня 2016 року, 10:14 Переглядів: 1227

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація