Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати Тульчинської районної ради вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням Роздрукувати

28 квітня відбулася чергова 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання. Під головуванням голови ради Олексія Авраменка депутати вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням. В роботі засідання участь взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Андрій Мельник та голова райдержадміністрації Микола Підболячний.

На розгляд депутатів районної ради в порядок денний було внесено 22 питання, що стосувалися життєдіяльності району. Серед них зміни та доповнення до комплексних програм оборонно-правоохоронного спрямування та соціально-економічного розвитку.

Крім того, депутати розглянули та підтримали Зверення до Міністерства інфраструктури України, Вінницької обласної Ради,  Вінницької обласної державної адміністрації з проханням допомогти у вирішенні питання щодо залізничного сполучення. Жителі Тульчинського та навколишніх районів - Томашпільського, Крижопільського, Ямпільського, Чернівецького, Піщанського користуються вузловою залізничною станцією Вапнярка, Одеської залізниці. Тому депутати внесли прпозицію відновити рух потягу «Київ-Одеса», який проходив по станції Вапнярка в сторону Києва і Одеси близько 23 години та посприяти в призначенні потягу, який йшов би по гілці Вапнярка – Христинівка - Знам’янка та сполучав Вінницьку область зі східними та південними областями.

Також депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Загалом сесія Тульчинської районної ради пройшла конструктивно та організовано. З детальною інформацією з розгляду питань порядку денного сесії можна ознайомитися на сайті Тульчинської районної ради за посиланням: http://tulchin-rada.org.ua/diyalnist-rajonnoi-radi/proekti-rishen.

Повернутись Створено: 29 квітня 2016 року, 10:14 Переглядів: 1367

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація