Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати Тульчинської районної ради вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням Роздрукувати

28 квітня відбулася чергова 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання. Під головуванням голови ради Олексія Авраменка депутати вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням. В роботі засідання участь взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Андрій Мельник та голова райдержадміністрації Микола Підболячний.

На розгляд депутатів районної ради в порядок денний було внесено 22 питання, що стосувалися життєдіяльності району. Серед них зміни та доповнення до комплексних програм оборонно-правоохоронного спрямування та соціально-економічного розвитку.

Крім того, депутати розглянули та підтримали Зверення до Міністерства інфраструктури України, Вінницької обласної Ради,  Вінницької обласної державної адміністрації з проханням допомогти у вирішенні питання щодо залізничного сполучення. Жителі Тульчинського та навколишніх районів - Томашпільського, Крижопільського, Ямпільського, Чернівецького, Піщанського користуються вузловою залізничною станцією Вапнярка, Одеської залізниці. Тому депутати внесли прпозицію відновити рух потягу «Київ-Одеса», який проходив по станції Вапнярка в сторону Києва і Одеси близько 23 години та посприяти в призначенні потягу, який йшов би по гілці Вапнярка – Христинівка - Знам’янка та сполучав Вінницьку область зі східними та південними областями.

Також депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Загалом сесія Тульчинської районної ради пройшла конструктивно та організовано. З детальною інформацією з розгляду питань порядку денного сесії можна ознайомитися на сайті Тульчинської районної ради за посиланням: http://tulchin-rada.org.ua/diyalnist-rajonnoi-radi/proekti-rishen.

Повернутись Створено: 29 квітня 2016 року, 10:14 Переглядів: 1263

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація