Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати Тульчинської районної ради вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням Роздрукувати

28 квітня відбулася чергова 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання. Під головуванням голови ради Олексія Авраменка депутати вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням. В роботі засідання участь взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Андрій Мельник та голова райдержадміністрації Микола Підболячний.

На розгляд депутатів районної ради в порядок денний було внесено 22 питання, що стосувалися життєдіяльності району. Серед них зміни та доповнення до комплексних програм оборонно-правоохоронного спрямування та соціально-економічного розвитку.

Крім того, депутати розглянули та підтримали Зверення до Міністерства інфраструктури України, Вінницької обласної Ради,  Вінницької обласної державної адміністрації з проханням допомогти у вирішенні питання щодо залізничного сполучення. Жителі Тульчинського та навколишніх районів - Томашпільського, Крижопільського, Ямпільського, Чернівецького, Піщанського користуються вузловою залізничною станцією Вапнярка, Одеської залізниці. Тому депутати внесли прпозицію відновити рух потягу «Київ-Одеса», який проходив по станції Вапнярка в сторону Києва і Одеси близько 23 години та посприяти в призначенні потягу, який йшов би по гілці Вапнярка – Христинівка - Знам’янка та сполучав Вінницьку область зі східними та південними областями.

Також депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Загалом сесія Тульчинської районної ради пройшла конструктивно та організовано. З детальною інформацією з розгляду питань порядку денного сесії можна ознайомитися на сайті Тульчинської районної ради за посиланням: http://tulchin-rada.org.ua/diyalnist-rajonnoi-radi/proekti-rishen.

Повернутись Створено: 29 квітня 2016 року, 10:14 Переглядів: 1280

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація