Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати Тульчинської районної ради вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням Роздрукувати

28 квітня відбулася чергова 5 сесія Тульчинської районної ради 7 скликання. Під головуванням голови ради Олексія Авраменка депутати вперше приймали рішення відкритим поіменним голосуванням. В роботі засідання участь взяли перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, депутат обласної Ради Андрій Мельник та голова райдержадміністрації Микола Підболячний.

На розгляд депутатів районної ради в порядок денний було внесено 22 питання, що стосувалися життєдіяльності району. Серед них зміни та доповнення до комплексних програм оборонно-правоохоронного спрямування та соціально-економічного розвитку.

Крім того, депутати розглянули та підтримали Зверення до Міністерства інфраструктури України, Вінницької обласної Ради,  Вінницької обласної державної адміністрації з проханням допомогти у вирішенні питання щодо залізничного сполучення. Жителі Тульчинського та навколишніх районів - Томашпільського, Крижопільського, Ямпільського, Чернівецького, Піщанського користуються вузловою залізничною станцією Вапнярка, Одеської залізниці. Тому депутати внесли прпозицію відновити рух потягу «Київ-Одеса», який проходив по станції Вапнярка в сторону Києва і Одеси близько 23 години та посприяти в призначенні потягу, який йшов би по гілці Вапнярка – Христинівка - Знам’янка та сполучав Вінницьку область зі східними та південними областями.

Також депутати ухвалили Звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України з питання прийняття відповідних нормативно-правових актів щодо передачі до повноважень сільських, селищних, міських рад вирішення всіх питань земельних відносин незалежно від категорії земель, крім земель-об’єктів районного, обласного і державного значення.

Загалом сесія Тульчинської районної ради пройшла конструктивно та організовано. З детальною інформацією з розгляду питань порядку денного сесії можна ознайомитися на сайті Тульчинської районної ради за посиланням: http://tulchin-rada.org.ua/diyalnist-rajonnoi-radi/proekti-rishen.

Повернутись Створено: 29 квітня 2016 року, 10:14 Переглядів: 1561

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація