Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати ухвалили перспективний документ Вінниччини – Стратегію-2020 Роздрукувати

8 листопада відбулася 18-та сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання, участь у якій взяли 107 депутатів із 132 наявних в Раді. Обранці розглянули 56 питань порядку денного, два з яких не були прийняті, а саме: щодо виділення коштів на ремонт кафедрального собору у м.Тульчині та надання у довгострокове тимчасове користування лісових ділянок. Голова облради дав доручення доопрацювати ці проекти рішень, врахувавши зауваження і пропозиції депутатів, та винести на розгляд наступної сесії.

Ключовим питанням, яке ухвалили депутати під час засідання, було «Про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

– Ми затверджуємо Стратегію, в першу чергу, для інвестора, – прокоментував рішення голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 Він наголосив, що до цих пір подібного на Вінниччині не було, коли свій стратегічний план розвитку має не тільки регіон, а й кожен район, місто та село.

– Ми пройшли довгий і важкий шлях. Але сьогоднішнє ухвалення Стратегії-2020 –важливий момент для області. Адже ми заклали в цей документ привабливість Вінниччини, щоби потенційний інвестор звернув увагу на Вінницьку область, – зауважив С.Татусяк.

Коментуючи подію журналістам, голова подякував за активну участь в розробці Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року громадським організаціям краю та міжнародним партнерам. Особливо, колегам із Сьвєнтокшиського, Великопольського, Мазовецького та Лодзинського воєводств Республіки Польща.

С.Татусяк додав, що зміст Стратегії-2020 не є догмою, він буде переглядатися з року в рік. Наразі ж, після ухвалення документа, область донесе свою позицію Кабінету Міністрів України, з тим, аби узгодити з урядом пріоритетні напрями розвитку регіону.

– Затвердження Стратегії – це тільки початок роботи. Далі слідує важка робота з її реалізації, – резюмував голова обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 14:22 Переглядів: 1927

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація