29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати ухвалили перспективний документ Вінниччини – Стратегію-2020 Роздрукувати

8 листопада відбулася 18-та сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання, участь у якій взяли 107 депутатів із 132 наявних в Раді. Обранці розглянули 56 питань порядку денного, два з яких не були прийняті, а саме: щодо виділення коштів на ремонт кафедрального собору у м.Тульчині та надання у довгострокове тимчасове користування лісових ділянок. Голова облради дав доручення доопрацювати ці проекти рішень, врахувавши зауваження і пропозиції депутатів, та винести на розгляд наступної сесії.

Ключовим питанням, яке ухвалили депутати під час засідання, було «Про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

– Ми затверджуємо Стратегію, в першу чергу, для інвестора, – прокоментував рішення голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 Він наголосив, що до цих пір подібного на Вінниччині не було, коли свій стратегічний план розвитку має не тільки регіон, а й кожен район, місто та село.

– Ми пройшли довгий і важкий шлях. Але сьогоднішнє ухвалення Стратегії-2020 –важливий момент для області. Адже ми заклали в цей документ привабливість Вінниччини, щоби потенційний інвестор звернув увагу на Вінницьку область, – зауважив С.Татусяк.

Коментуючи подію журналістам, голова подякував за активну участь в розробці Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року громадським організаціям краю та міжнародним партнерам. Особливо, колегам із Сьвєнтокшиського, Великопольського, Мазовецького та Лодзинського воєводств Республіки Польща.

С.Татусяк додав, що зміст Стратегії-2020 не є догмою, він буде переглядатися з року в рік. Наразі ж, після ухвалення документа, область донесе свою позицію Кабінету Міністрів України, з тим, аби узгодити з урядом пріоритетні напрями розвитку регіону.

– Затвердження Стратегії – це тільки початок роботи. Далі слідує важка робота з її реалізації, – резюмував голова обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 14:22 Переглядів: 2402

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація