Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати ухвалили перспективний документ Вінниччини – Стратегію-2020 Роздрукувати

8 листопада відбулася 18-та сесія Вінницької обласної Ради 6 скликання, участь у якій взяли 107 депутатів із 132 наявних в Раді. Обранці розглянули 56 питань порядку денного, два з яких не були прийняті, а саме: щодо виділення коштів на ремонт кафедрального собору у м.Тульчині та надання у довгострокове тимчасове користування лісових ділянок. Голова облради дав доручення доопрацювати ці проекти рішень, врахувавши зауваження і пропозиції депутатів, та винести на розгляд наступної сесії.

Ключовим питанням, яке ухвалили депутати під час засідання, було «Про Стратегію регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року».

– Ми затверджуємо Стратегію, в першу чергу, для інвестора, – прокоментував рішення голова обласної Ради Сергій Татусяк.

 Він наголосив, що до цих пір подібного на Вінниччині не було, коли свій стратегічний план розвитку має не тільки регіон, а й кожен район, місто та село.

– Ми пройшли довгий і важкий шлях. Але сьогоднішнє ухвалення Стратегії-2020 –важливий момент для області. Адже ми заклали в цей документ привабливість Вінниччини, щоби потенційний інвестор звернув увагу на Вінницьку область, – зауважив С.Татусяк.

Коментуючи подію журналістам, голова подякував за активну участь в розробці Стратегії регіонального розвитку Вінницької області на період до 2020 року громадським організаціям краю та міжнародним партнерам. Особливо, колегам із Сьвєнтокшиського, Великопольського, Мазовецького та Лодзинського воєводств Республіки Польща.

С.Татусяк додав, що зміст Стратегії-2020 не є догмою, він буде переглядатися з року в рік. Наразі ж, після ухвалення документа, область донесе свою позицію Кабінету Міністрів України, з тим, аби узгодити з урядом пріоритетні напрями розвитку регіону.

– Затвердження Стратегії – це тільки початок роботи. Далі слідує важка робота з її реалізації, – резюмував голова обласної Ради.

 

 

Повернутись Створено: 8 листопада 2013 року, 14:22 Переглядів: 2146

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація