Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати вимагають врегулювати тарифи на електроенергію для вуличного освітлення Роздрукувати

Під час сесійного засідання депутати погодили низку депутатських запитів та звернень. Розглянули звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі. Цю пропозицію на попередній, 22 позачерговій сесії, вніс голова фракції Аграрної партії України Олександр Корнійчук. Зазначене звернення було узгоджене з усіма фракціями в обласній Раді та прийнято 47-ма голосами.

Підтримано «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

У зверненні депутати підняли питання щодо скасування Постанови НКРЕКП від 22 жовтня 2004 року №1030 «Про Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів».

Згідно з Постановою НКРЕКП, з 1 січня 2017 року відпуск електричної енергії для потреб зовнішнього освітлення населених пунктів не здійснюється за роздрібними тарифами, без розподілу за періодами доби. Тобто вартість електроенергії, яка використовується для вуличного освітлення розраховується за єдиним тарифом, що призвело до збільшення оплати електроенергії в 5 разів в порівнянні з 2016 роком.

На сьогоднішній день, щоб освітлювати вулиці у звичному режимі, необхідно додатково відшукати кошти, які б могли бути направлені на покращення стану садочків, шкіл, інфраструктуру, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, підтримку учасників АТО, переселенців та інше.

Прийняття вищевказаної Постанови може призвести до відмови від вуличного освітлення територіальних громад області, як наслідок – зростання соціальної напруги у суспільстві, погіршення криміногенної ситуації та зниження рівня життя населення.

Також депутати проголосували за надання земельної ділянки площею 9,8 га Шаргородському чоловічому монастирю  Української православної церкви в постійне користування.

53-ма голосами підтримали  депутати звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканності з народних депутатів України. 

Також 46 депутатів  підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи.

- Штрафи за  порушення складають від 34 до 85 гривень, - зазначає депутат обласної Ради Андрій Ковальов. – Санкції є суттєво малими і сприяють неналежному виконанню закону в частині поводження з відходами. Тому просимо підвищити  розмір штрафів.

Наприкінці сесійного засідання депутати підтримали звернення до Верховної Ради України щодо надання можливості ОСББ отримувати на безповоротній основі фінансову допомогу, внесення змін до Комплексної обороно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення Вінницької області імунобіологічними препаратами.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 17:16 Переглядів: 529

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація