Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати вимагають врегулювати тарифи на електроенергію для вуличного освітлення Роздрукувати

Під час сесійного засідання депутати погодили низку депутатських запитів та звернень. Розглянули звернення до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі. Цю пропозицію на попередній, 22 позачерговій сесії, вніс голова фракції Аграрної партії України Олександр Корнійчук. Зазначене звернення було узгоджене з усіма фракціями в обласній Раді та прийнято 47-ма голосами.

Підтримано «Звернення депутатів Вінницької обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради, Кабінету Міністрів України, Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг».

У зверненні депутати підняли питання щодо скасування Постанови НКРЕКП від 22 жовтня 2004 року №1030 «Про Порядок диференціювання за годинами доби тарифів на електроенергію, яка використовується для зовнішнього освітлення населених пунктів».

Згідно з Постановою НКРЕКП, з 1 січня 2017 року відпуск електричної енергії для потреб зовнішнього освітлення населених пунктів не здійснюється за роздрібними тарифами, без розподілу за періодами доби. Тобто вартість електроенергії, яка використовується для вуличного освітлення розраховується за єдиним тарифом, що призвело до збільшення оплати електроенергії в 5 разів в порівнянні з 2016 роком.

На сьогоднішній день, щоб освітлювати вулиці у звичному режимі, необхідно додатково відшукати кошти, які б могли бути направлені на покращення стану садочків, шкіл, інфраструктуру, ремонт доріг, благоустрій населених пунктів, підтримку учасників АТО, переселенців та інше.

Прийняття вищевказаної Постанови може призвести до відмови від вуличного освітлення територіальних громад області, як наслідок – зростання соціальної напруги у суспільстві, погіршення криміногенної ситуації та зниження рівня життя населення.

Також депутати проголосували за надання земельної ділянки площею 9,8 га Шаргородському чоловічому монастирю  Української православної церкви в постійне користування.

53-ма голосами підтримали  депутати звернення до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія щодо зняття депутатської недоторканності з народних депутатів України. 

Також 46 депутатів  підтримали звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи.

- Штрафи за  порушення складають від 34 до 85 гривень, - зазначає депутат обласної Ради Андрій Ковальов. – Санкції є суттєво малими і сприяють неналежному виконанню закону в частині поводження з відходами. Тому просимо підвищити  розмір штрафів.

Наприкінці сесійного засідання депутати підтримали звернення до Верховної Ради України щодо надання можливості ОСББ отримувати на безповоротній основі фінансову допомогу, внесення змін до Комплексної обороно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громад», звернення до Міністерства охорони здоров’я України щодо забезпечення Вінницької області імунобіологічними препаратами.

Повернутись Створено: 18 липня 2017 року, 17:16 Переглядів: 594

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація