Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати вимагають збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи Роздрукувати

12 липня під головуванням Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на якому було розглянуто десять питань порядку денного.

Участь в роботі засідання взяли Хоменківський сільський голова Галина Попсуй, Сальницький сільський голова Андрій Вовк, начальник державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, представник Вінницької міської ради Володимир Ніценко, начальник комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, представники засобів масової інформації.

З першого  питання  порядку денного щодо будівництва артезіанського колодязя (свердловини) у районі  вулиці Пирогова у Вінниці виступив заявник. Після заслуховування позиції Вінницької міської ради та КП «Вінницяоблводоканал», комісія дійшла висновку доручити КП «Вінницяоблводоканал» розглянути можливість взяти на баланс артезіанський колодязь, який може бути побудований у вищезазначеному районі.

Під час обговорення звернення державної екологічної інспекції у Вінницькій області про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи, як для юридичних, так і для фізичних осіб, Андрій Ковальов представив відповідний проект рішення «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи». Це дасть можливість підсилити відповідальність за вчинення правопорушень у сфері незаконного розміщення твердих побутових відходів.

Члени постійної комісії заслухали Хоменківського сільського голову Галину Попсуй, яка звернулася із проханням пришвидшити виділення держсубвенцій на відшкодування боргу сумі 657 852 гривень перед НАК "Нафтогаз України". Депутати одноголосно вирішили вивчити питання  та напрацювати відповідний проект рішення для розгляду на позачерговій сесії обласної Ради.

Крім того, голова постійної комісії Андрій Ковальов напрацював три проекти рішення, які будуть представлені на розгляд депутатського корпусу обласної Ради 7 скликання. Наостанок постійна комісія обласної Ради заслухала виступ Володимира Майстришина  щодо питання продовження договору оренди котельні та сервітуту земельної ділянки.

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна буде ознайомитись відповідно до чинного законодавства на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:12 Переглядів: 653

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація