Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • 10 лютого стартував 17 обласний конкурс

    Конкурсна рада обласного конкурсу проєктів розвитку територіальних громад О Г О Л О Ш У Є 17 обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад Згідно з розпорядженням голови обласної Ради від 06 лютого 2020 року № 40 «Про сімнадцятий обласний конкурс проєктів розвитку територіальних громад» та рішенням Конкурс ....

  • Цьогорічні проєкти розвитку територіальних громад подаватимуться за новими пріоритетами

    Про особливості проведення та оформлення проєктних заявок для 17 обласного Конкурсу проєктів розвитку територіальних громад сьогодні, 13 лютого, обговорили з громадами Вінницької області. Вінницька обласна Асоціація органів місцевого самоврядування за дорученням обласної Ради, спільно з облдержадміністрацією та експертами Асоціації провели онлайн-с ....

  • Підтримали Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області до 2027 року

    На позачерговій 42 сесії обласної Ради депутати розглянули Стратегію збалансованого регіонального розвитку Вінницької області на період до 2027 року та план заходів на 2021-2023 роки. Стратегія розроблялась на основі чинного законодавства із використанням кращого європейського та українського досвіду робочою групою із розробки Стратегії збалансо ....

Депутати вимагають збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи Роздрукувати

12 липня під головуванням Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на якому було розглянуто десять питань порядку денного.

Участь в роботі засідання взяли Хоменківський сільський голова Галина Попсуй, Сальницький сільський голова Андрій Вовк, начальник державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, представник Вінницької міської ради Володимир Ніценко, начальник комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, представники засобів масової інформації.

З першого  питання  порядку денного щодо будівництва артезіанського колодязя (свердловини) у районі  вулиці Пирогова у Вінниці виступив заявник. Після заслуховування позиції Вінницької міської ради та КП «Вінницяоблводоканал», комісія дійшла висновку доручити КП «Вінницяоблводоканал» розглянути можливість взяти на баланс артезіанський колодязь, який може бути побудований у вищезазначеному районі.

Під час обговорення звернення державної екологічної інспекції у Вінницькій області про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи, як для юридичних, так і для фізичних осіб, Андрій Ковальов представив відповідний проект рішення «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи». Це дасть можливість підсилити відповідальність за вчинення правопорушень у сфері незаконного розміщення твердих побутових відходів.

Члени постійної комісії заслухали Хоменківського сільського голову Галину Попсуй, яка звернулася із проханням пришвидшити виділення держсубвенцій на відшкодування боргу сумі 657 852 гривень перед НАК "Нафтогаз України". Депутати одноголосно вирішили вивчити питання  та напрацювати відповідний проект рішення для розгляду на позачерговій сесії обласної Ради.

Крім того, голова постійної комісії Андрій Ковальов напрацював три проекти рішення, які будуть представлені на розгляд депутатського корпусу обласної Ради 7 скликання. Наостанок постійна комісія обласної Ради заслухала виступ Володимира Майстришина  щодо питання продовження договору оренди котельні та сервітуту земельної ділянки.

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна буде ознайомитись відповідно до чинного законодавства на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:12 Переглядів: 607

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація