Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати вимагають збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи Роздрукувати

12 липня під головуванням Андрія Ковальова відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань житлово-комунального господарства, енергоефективності та енергозбереження на якому було розглянуто десять питань порядку денного.

Участь в роботі засідання взяли Хоменківський сільський голова Галина Попсуй, Сальницький сільський голова Андрій Вовк, начальник державної екологічної інспекції у Вінницькій області Юрій Дубовий, начальник КП «Вінницяоблводоканал» Олександр Чернятинський, представник Вінницької міської ради Володимир Ніценко, начальник комунального підприємства «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк, представники засобів масової інформації.

З першого  питання  порядку денного щодо будівництва артезіанського колодязя (свердловини) у районі  вулиці Пирогова у Вінниці виступив заявник. Після заслуховування позиції Вінницької міської ради та КП «Вінницяоблводоканал», комісія дійшла висновку доручити КП «Вінницяоблводоканал» розглянути можливість взяти на баланс артезіанський колодязь, який може бути побудований у вищезазначеному районі.

Під час обговорення звернення державної екологічної інспекції у Вінницькій області про внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи, як для юридичних, так і для фізичних осіб, Андрій Ковальов представив відповідний проект рішення «Про звернення до Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо внесення змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення щодо збільшення розмірів штрафів за порушення вимог законодавства про відходи». Це дасть можливість підсилити відповідальність за вчинення правопорушень у сфері незаконного розміщення твердих побутових відходів.

Члени постійної комісії заслухали Хоменківського сільського голову Галину Попсуй, яка звернулася із проханням пришвидшити виділення держсубвенцій на відшкодування боргу сумі 657 852 гривень перед НАК "Нафтогаз України". Депутати одноголосно вирішили вивчити питання  та напрацювати відповідний проект рішення для розгляду на позачерговій сесії обласної Ради.

Крім того, голова постійної комісії Андрій Ковальов напрацював три проекти рішення, які будуть представлені на розгляд депутатського корпусу обласної Ради 7 скликання. Наостанок постійна комісія обласної Ради заслухала виступ Володимира Майстришина  щодо питання продовження договору оренди котельні та сервітуту земельної ділянки.

З протоколом засідання постійної комісії та висновками можна буде ознайомитись відповідно до чинного законодавства на сайті обласної Ради у розділі «Документи».

Повернутись Створено: 13 липня 2017 року, 10:12 Переглядів: 567

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація