Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати вимагають зменшити тарифи та збільшити ліміт пільгового споживання електроенергії для жителів негазифікованих територій Роздрукувати

Під час розгляду низки депутатських звернень депутати обласної Ради розглянути депутатський запит Миколи Копачевського та Михайла Вдовцова до кабінету Міністрів України і Національної поліції, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

У зверненні йдеться про зменшення тарифів та збільшення ліміту пільгового споживання електроенергії для жителів негазифікованих територій. Адже внаслідок здорожчання вартості електричної енергії з 1 березня поточного року в окремих районах області мешканці змушені використовувати електричну енергію для побутових потреб в суттєво більших обсягах.

Одним з можливих шляхів вирішення питання є зменшення тарифів та збільшення ліміту пільгового споживання електроенергії для жителів негазифікованих територій до 400 – 500 КВт.

Іншим шляхом може бути поширення діючого пільгового тарифу на електроенергію для населення, що мешкає в будинках, обладнаних електроопалювальними установками.Одночасне забезпечення населення дво- або тризонними лічильникам електричної енергії сприяло б збалансуванню нічного та денного споживання електричної енергії в загальнодержавному масштабі.

Таким чином, депутати прийняли рішення та скерували звернення до Кабінету Міністрів України та Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 17:06 Переглядів: 615

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація