Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати Вінниччини погодили нові тарифи на теплову енергію Роздрукувати

Сьогодні, 3 вересня, під головуванням Геннадія Мазура відбулося засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка та депутата обласної Ради Владислава Роя, заступника голови облдержадміністрації Олександра Піщика, керуючої справами виконавчого апарату Тетяни Яременко, Барського міського голови Артура Цицюрського, керівників департаментів та управлінь облдержадміністрації, а також керівників комунальних підприємств обласної Ради.

Під час обговорення питань порядку денного засідання комісії директор КП «Вінницяоблтеплоенерго» Валерій Довбанюк ознайомив присутніх з проєктом рішення «Про встановлення тарифів на теплову енергію, її виробництво, транспортування, постачання, послуги з постачання теплової енергії та постачання гарячої води для населення, бюджетних установ та організацій, госпрозрахункових споживачів та релігійних організацій комунальним підприємством «Вінницяоблтеплоенерго», відповідно до якого будуть запропоновані нові тарифи з 1 жовтня 2020 року. Члени комісії заслухали проєкт та одноголосно підтримали.

– З 1 жовтня розпочинається опалювальний сезон і КП «Вінницяоблтеплоенерго» звернулося до обласної Ради щодо встановлення тарифів, відповідно до чинного законодавства, – зазначив Геннадій Мазур. – Нам вкрай необхідно під час затвердження тарифів не допустити їхнього зростання. Обласна Рада, опрацювавши всі складові вартості тарифної політики, робить все для того, щоб зменшити тарифи для населення та бюджетних установ. Я думаю, що наразі це вкрай важливо.

За ініціативи голови комісії депутати одноголосно підтримали проєкт рішення щодо недопущення прийняття Закону України про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо детінізації виробництва сільськогосподарської продукції від 27 лютого 2020 року № 3131, який заперечує ідею оподаткування невеликих ділянок землі. Посилення податкового тиску на дрібних сільськогосподарських виробників може спричинити продаж або передачу в оренду належних їм земельних ділянок та призвести до збільшення безробіття у сільській місцевості, відтоку робочої сили за кордон, зниження конкуренції та монополізації сільськогосподарського виробництва, зростання продовольчих цін на внутрішньому ринку.

Члени комісії ознайомилися з фінансовими планами підприємств по системі ВОКСЛП «Віноблагроліс» на 2021 рік та одноголосно підтримали  розпорядження голови обласної Ради про затвердження фінансових планів підприємств, які є об’єктами права спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Вінницької області.

З протоколом та висновками 156 засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 3 вересня 2020 року, 15:11
Оновлено: 3 вересня 2020 року, 16:56
Переглядів: 765

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація