Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Депутати обрали представників громадськості до складу двох поліцейських комісій

    29 вересня на черговій 44 сесії обласної Ради депутати обрали представників громадськості до складу поліцейських комісій Управління поліції охорони у Вінницькій області Національної поліції України та Управління патрульної поліції у Вінницькій області департаменту патрульної поліції Національної поліції України. До складу поліцейської комісії У ....

  • Депутати погодили звільнення заступника голови Вінницької обласної Ради Дмитра Чаленка

    На черговій 44 сесії обласної Ради депутати розглянули заяву заступника голови обласної Ради Дмитра Чаленка про звільнення. – Переходжу працювати у промисловий сектор економіки, але продовжую свою діяльність, як депутат обласної Ради фракції «Української Стратегії Гройсмана» та координатор Міжрегіонального координаційного гуман ....

  • Відбулася 44 чергова сесія Вінницької обласної Ради

    29 вересня Вячеслав Соколовий провів чергову сесію Вінницької обласної Ради. На порядок денний було внесено 25 питань. Депутати заслухали та взяли до відома інформацію про результати діяльності органів обласної прокуратури у першому півріччі 2023 року. Рішенням сесії депутат Петро Струсевич увійшов до постійної комісії з питань будівництва, к ....

Депутати Вінницької обласної Ради доручили обласній військовій адміністрації збільшити фінансування оборони та підтримки ЗСУ Роздрукувати

25 серпня на черговій 43 сесії обласної Ради депутати заслухали інформацію про виконання обласного бюджету за перше півріччя 2023 року. 

Директор департаменту фінансів обласної військової адміністрації Микола Копачевський повідомив, що за підсумками першого півріччя 2023 року обласний бюджет виконаний та має суттєвий приріст.

– За І півріччя 2023 року з урахуванням усіх міжбюджетних трансфертів (субвенцій, дотацій) до обласного бюджету по доходах загального та спеціального фондів надійшло понад 2,5 млрд грн (55,93 % плану на рік та 97,43% плану на І півріччя), – зазначив директор департаменту фінансів обласної  військової адміністрації Микола Копачевський. – Видатки обласного бюджету за січень – червень 2023 року (загальний і спеціальний фонди) складають понад 1,991 млрд грн (або 40,34% до уточненого плану на рік та 67,17% до уточненого плану на І півріччя). Резервний фонд обласного бюджету складає понад  94,3 млн грн.

Інформацію депутати взяли до відома. 

Голова постійної комісії з питань економіки, фінансів та бюджету Галина Якубович повідомила, що на засіданні постійної комісії, яке відбулось 3 серпня 2023 року, депутати заслухали звіт про виконання Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки за І півріччя 2023 року. 

– Обсяг програмних заходів на 2023 рік затверджено в сумі 25,9 млн грн, профінансовано за півріччя – 21,6 млн грн, або 83%, з яких на заходи з оборони спрямовано 15,1 млн грн та на правоохоронну діяльність – 6,5 млн грн, – сказала Галина Якубович. – Відтак, за результатами розгляду звіту, комісією було одноголосно рекомендовано переглянути заходи Комплексної оборонно-правоохоронної програми, визначити пріоритетні напрямки з підвищення обороноздатності та територіальної оборони області та включити їх до заходів програми, а також підкріпити відповідним фінансовим ресурсом. 

Пропонується, зокрема, спрямувати кошти на придбання для військових частин обладнання, квадрокоптерів, тепловізорів, приладів нічного бачення, антидронових рушниць, зарядних станцій, спецтранспорту, технічних засобів спостереження, лікарських засобів та медичних виробів, засобів особистої гігієни тощо. 

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий запропонував надати протокольне доручення обласній військовій адміністрації внести зміни до обласного бюджету та передбачити бюджетні призначення на реалізацію заходів Комплексної програми за рахунок перевиконання дохідної частини обласного бюджету, а також за рахунок перерозподілу видатків із неактуальних в умовах війни обласних програм. 

– Зараз завдання №1 – допомога та підтримка  військових. Дуже влучно з цього приводу висловився Президент України Володимир Зеленський на Конгресі місцевих та регіональних влад 30 липня. Він сказав, що бюджет є відображенням пріоритетів держави, області, міста, села, селища, – наголосив Вячеслав Соколовий. – Маємо залишатися згуртованими. І тільки це допоможе нам здобути Перемогу. 

Депутати обласної Ради підтримали протокольне доручення, надане обласній військовій адміністрації.

Повернутись Створено: 25 серпня 2023 року, 12:14

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація