24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати Вінницької обласної Ради ініціювали звернення до керівництва держави з вимогою відставки голови Національного Банку України Роздрукувати

27 лютого під час пленарного засідання чергової 33-ї сесії обласної Ради частина депутатів обласної Ради виступила з ініціативою звернутися до керівництва держави з вимогою звільнити голову Національного Банку України Валерію Гонтарєву.

Під час обговорення на засіданні сесії обласної Ради критичної соціально-економічної ситуації, що склалась у державі, зокрема, стану фінансової і банківської системи в області, депутат обласної Ради Анатолій Жучинський запропонував депутатському корпусу ухвалити звернення до Президента України Петра Порошенка, Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України.

У зверненні депутатів є дві вимоги: 1. Негайне звільнення голови Національного банку України Валерії Гонтарєвої і вжиття заходів для стабілізації національної валюти та фінансової системи. 2. Притягнення до відповідальності працівників правоохоронних органів, винних у розгоні «фінансового майдану» та у побитті мирних мітингувальників, які захищали свої законні права та особисте майно.

Депутати підкреслюють, що є неприпустимим застосування силових методів проти українських громадян, котрі вимагають соціальної справедливості.

Було запропоновано ухвалити це звернення від імені депутатського корпусу шляхом поіменного голосування. Звернення підтримали 56 депутатів обласної Ради, 1 утримався і  не голосували 2. Проте, необхідного кворуму у 67 голосів для ухвалення рішення не було, так як решта присутніх на сесії депутатів передчасно покинули засідання. Тому, за пропозицією депутата обласної Ради Віктора Козака і згодою керівництва обласної Ради, депутати вирішили підписати зазначене колективне звернення і скерувати його керівництву держави для реагування.  

Повернутись Створено: 27 лютого 2015 року, 19:13 Переглядів: 856

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація