Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати Вінницької області взяли участь в нараді-семінарі депутатів місцевих рад Роздрукувати

22 березня в місті Житомирі відбулася нарада-семінар депутатів всіх рівнів рад. Делегації з Вінницької, Житомирської, Хмельницької та Рівненської областей взяли участь у зібранні.

Від Вінницької області до заходу долучилися перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська, голови постійних комісій Геннадій Мазур та Олександр Масленніков, заступники голів постійних комісій Людмила Головашич, Степан Шимко, Олег Коров’ячук, секретарі та члени постійних комісій обласної Ради Владислав Рой, Олег Мейдич, Анатолій Ткач, Микола Рибак, Іван Кухаренко, Дмитро Копера, Віктор Цибульський, голови та заступники голів районних рад, міські голови та депутати місцевих рад. Загалом 130 представників органів місцевого самоврядування області обмінялися досвідом з регіонами України.

Крім того, в другій половині дня відбулася робота з трьох основних напрямів діяльності депутатів. Серед них: бюджетна та соціальна політика, модератором виступив народний депутат України Сергій Соболєв, аграрна політика – головував народний депутат України Іван Кириленко.

Перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська у своїй промові в черговий раз наголосила на тому, що саме депутати є представниками інтересів громад в радах і повинні чітко відстоювати позицію територіальних громад у вирішенні актуальних питань життя села, селища, міста, району та області. Адже, депутат ради зобов’язаний брати участь в організації виконанні рішень ради та її органів, доручень виборців, у масових заходах, що проводяться на території громади; вивчати громадську думку, потреби громади, брати безпосередню участь у їх вирішенні.

Близько 600 депутатів всіх рівнів рад мали змогу через дискусію поділитися своїм досвідом роботи, отримати відповіді та поради з актуальних проблем, які виникають перед депутатським корпусом в радах.

Повернутись Створено: 23 березня 2016 року, 11:11 Переглядів: 1009

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація