Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати Вінницької та Одеської обласних рад обмінялись досвідом Роздрукувати

25 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур відвідали з робочим візитом Одеську обласну раду.  Депутати Вінницької обласної Ради взяли участь у роботі постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської облради.

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський та голова постійної комісії Євгенія Абрамова озвучили порядок денний засідання, в якому передбачався розгляд питань щодо внесення змін до діючих обласних програм та зміни до обласного бюджету в частині розподілу митних надходжень.

– Загальні враження від участі в роботі постійної комісії в мене позитивні, виконавчий апарат обласної ради працює більш фахово в підготовці матеріалів засідання, оформленні та організації роботи комісії, – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Вразило те, що голова обласної ради доповідає на засіданні комісії, інформує депутатський корпус, громадськість та засоби масової інформації про напрями, над якими працює обласна рада.

Депутати Одеської обласної ради розподілили понадпланові надходження митних показників. Варто зазначити, що об’єми надходжень від Одеської митниці складають 600 млн. грн., в той час як у Вінницькій області – 59 млн. грн., що майже в 10 разів менше, в порівнянні з Одещиною.

В Одеській обласній раді – 84 депутати, створено 6 депутатських фракцій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Довіряй Ділам», «Батьківщина», «Відродження», «Наш Край» та «Опозиційний Блок». Депутати працюють в 15 постійних комісіях.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:44 Переглядів: 683

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація