Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати Вінницької та Одеської обласних рад обмінялись досвідом Роздрукувати

25 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур відвідали з робочим візитом Одеську обласну раду.  Депутати Вінницької обласної Ради взяли участь у роботі постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської облради.

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський та голова постійної комісії Євгенія Абрамова озвучили порядок денний засідання, в якому передбачався розгляд питань щодо внесення змін до діючих обласних програм та зміни до обласного бюджету в частині розподілу митних надходжень.

– Загальні враження від участі в роботі постійної комісії в мене позитивні, виконавчий апарат обласної ради працює більш фахово в підготовці матеріалів засідання, оформленні та організації роботи комісії, – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Вразило те, що голова обласної ради доповідає на засіданні комісії, інформує депутатський корпус, громадськість та засоби масової інформації про напрями, над якими працює обласна рада.

Депутати Одеської обласної ради розподілили понадпланові надходження митних показників. Варто зазначити, що об’єми надходжень від Одеської митниці складають 600 млн. грн., в той час як у Вінницькій області – 59 млн. грн., що майже в 10 разів менше, в порівнянні з Одещиною.

В Одеській обласній раді – 84 депутати, створено 6 депутатських фракцій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Довіряй Ділам», «Батьківщина», «Відродження», «Наш Край» та «Опозиційний Блок». Депутати працюють в 15 постійних комісіях.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:44 Переглядів: 613

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація