Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати Вінницької та Одеської обласних рад обмінялись досвідом Роздрукувати

25 квітня перший заступник голови обласної Ради Людмила Щербаківська і голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур відвідали з робочим візитом Одеську обласну раду.  Депутати Вінницької обласної Ради взяли участь у роботі постійної комісії з питань бюджету, фінансово-економічної політики та банківської діяльності Одеської облради.

Голова Одеської обласної ради Анатолій Урбанський та голова постійної комісії Євгенія Абрамова озвучили порядок денний засідання, в якому передбачався розгляд питань щодо внесення змін до діючих обласних програм та зміни до обласного бюджету в частині розподілу митних надходжень.

– Загальні враження від участі в роботі постійної комісії в мене позитивні, виконавчий апарат обласної ради працює більш фахово в підготовці матеріалів засідання, оформленні та організації роботи комісії, – зазначив голова постійної комісії з питань бюджету, фінансів та обласних програм Геннадій Мазур. – Вразило те, що голова обласної ради доповідає на засіданні комісії, інформує депутатський корпус, громадськість та засоби масової інформації про напрями, над якими працює обласна рада.

Депутати Одеської обласної ради розподілили понадпланові надходження митних показників. Варто зазначити, що об’єми надходжень від Одеської митниці складають 600 млн. грн., в той час як у Вінницькій області – 59 млн. грн., що майже в 10 разів менше, в порівнянні з Одещиною.

В Одеській обласній раді – 84 депутати, створено 6 депутатських фракцій: «Блок Петра Порошенка «Солідарність», «Довіряй Ділам», «Батьківщина», «Відродження», «Наш Край» та «Опозиційний Блок». Депутати працюють в 15 постійних комісіях.

 

Повернутись Створено: 26 квітня 2017 року, 13:44 Переглядів: 799

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація