Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати вирішили внести зміни до проекту рішення щодо перспективного плану Роздрукувати

7 лютого під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії обласної Ради з питань бюджету, фінансів та обласних програм за участі голови обласної Ради Анатолія Олійника, заступника голови обласної Ради Михайла Кременюка, депутата обласної Ради Володимира Барцьося, керуючого справами апарату Вінницької обласної Ради Тетяни Яременко, керівників департаментів та управлінь, а також Гранівського сільського голови Віктора Боднюка.

Голова обласної Ради Анатолій Олійник презентував проект рішення «Про звіт голови обласної Ради Олійника А.Д. за 2018 рік», в якому зазначив, що робота обласної Ради базується на законності, демократичності та колегіальності. Основним і базовим пріоритетом є прозорість та відкритість  діяльності обласної Ради. Члени комісії підтримали річний звіт голови.

Жвава дискусія відбулася щодо проекту рішення «Про схвалення у новій редакції проекту перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

– На моє переконання, сьогодні йде маніпулювання громадською думкою, – зазначив Геннадій Мазур. – За перспективними планами формування територій громад Вінницької області стоять не тільки громади, але і людські життя. Цим незрозумілим об’єднанням ми знищуємо, а не розвиваємо села.

Члени комісії заслухали також заступника директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Інессу Ратушняк.

– Протягом чотирьох років область працювала в режимі пропозицій, пілотних проектів стосовно добровільного об’єднання територіальних громад, відповідно до чинного законодавства, – сказала Інесса Ратушняк. – Модель проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області розроблена за Методикою формування спроможних територіальних громад та з урахуванням попередніх консультацій із органами місцевого самоврядування. Цей проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області детально прорахований з точки зору бюджетної спроможності кожної громади.

В ході обговорення Геннадій Федорович вніс пропозиції  щодо змін графічного розміщення Ладижинського ОТГ у плані Тростянецького району та створення Гранівської ОТГ.

Сергій Лановик повідомив, що внесені пропозиції потрібно врахувати та розглянути на наступному засіданні.

– При розгляді Перспективного плану враховувалась добровільність людей створювати об’єднані територіальні громади. Як наслідок, створено багато громад, які на сьогодні не спроможні функціонувати, – додав Сергій Якович.

Директор Департаменту соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації Наталія Заболотна поінформувала депутатів щодо трьох проектів рішень, які підтримують учасників АТО/ООС та їх дітей, а саме: компенсують виплати за навчання студентам-учасникам антитерористичної операції та їхніх дітям, буде  надаватись одноразова матеріальна допомога дітям загиблих (померлих) учасників АТО/ООС до Дня святого Миколая у розмірі 3000 грн.

– Завдяки дії Обласної комплексної цільової програми підтримки учасників антитерористичної операції та членів їхніх сімей буде здійснюватися реалізація комплексу взаємопов’язаних завдань і заходів, що спрямовані на розв’язання найважливіших проблем, які виникають у регіоні та поєднання зусиль органів виконавчої влади, місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій різних форм власності, спрямованих на поглиблення соціального захисту, адаптації, спільної координації наявних ресурсів для забезпечення державних гарантій учасникам АТО/ООС та членів їх сімей, – повідомила Наталя Михайлівна.

Для активізації молоді в житті місцевого самоврядування Департаментом соціальної та молодіжної політики облдержадміністрації розроблено та представлено проект рішення «Про затвердження Порядку використання коштів обласного бюджету для призначення та виплати щомісячних іменних стипендій облдержадміністрації та обласної Ради членам Президії Студентської ради Вінниччини», який депутати одноголосно підтримали.

З протоколом та висновками 106-го засідання постійної комісії обласної Ради можна ознайомитися на сайті обласної Ради.

Повернутись Створено: 7 лютого 2019 року, 16:40
Оновлено: 7 лютого 2019 року, 18:21
Переглядів: 509

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація