Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати вирішували питання щодо закупівлі тест-систем для визначення наркотичних речовин Роздрукувати

30 травня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.

Депутати розглянули та одноголосно підтримали обласну Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс”, підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, про яку доповів присутнім заступник генерального директора ВОКСЛ ,,Віноблагроліс” Юрій Іорданов.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков ознайомив членів комісії із запропонованими змінами до Програми підвищення
енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки, внесення яких депутати підтримали.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук закцентував увагу присутніх на доцільності Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки.

Сергій Стаднік, як представник фракції Політичної партії ,,Об’єднання ,,Самопоміч” ознайомив членів комісії зі зверненням до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік. Звернення депутати підтримали з внесеними змінами на засіданні комісії.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський детально ознайомив депутатів з розпорядженням голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Зараховано до обласного бюджету коштів в сумі 600,00 тис. грн. у вигляді іншої субвенції на реалізацію регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва «Власний дім», збільшено призначення по заробітній платі на суму 4068,800 тис. грн. та зменшено поточні видатки на відповідну суму, у тому числі енергоносії на суму 180,0 тис. грн. в межах одного розпорядника коштів обласного бюджету Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Зараховано до обласного бюджету коштів з державного бюджету у вигляді субвенції на погашення заборгованості з різниці тарифів на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, яка виникла в зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування в загальній сумі 144472,0 тис. грн.

Члени комісії розглянули звернення робочої групи по співпраці і взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ України у Вінницькій області, яке стосується виділення коштів для комунального закладу "Вінницький обласний наркологічний диспансер "Соціотерапія" для здійснення закупівлі тест-системи для визначення наркотичних та психоактивних речовин. Депутатами прийняте рішення доручити Департаменту фінансів та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації опрацювати дане питання та винайти можливість виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі тест-системи. За результатами розгляду даного питання вирішено направити звернення Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову щодо розробки державної програми забезпечення органів патрульної поліції України тест-системами для визначення наркотичних та психоактивних речовин або ж винайдення можливості виділення коштів для створення лабораторії при НДКЦ.

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 16:43 Переглядів: 1144

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація