19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати вирішували питання щодо закупівлі тест-систем для визначення наркотичних речовин Роздрукувати

30 травня під головуванням Геннадія Мазура відбулось засідання постійної комісії з питань бюджету фінансів та обласних програм.

Депутати розглянули та одноголосно підтримали обласну Програму розвитку лісового і мисливського господарства в лісах, які надані в постійне користування Вінницькому обласному комунальному спеціалізованому лісогосподарському підприємству „Віноблагроліс”, підвищення лісистості і озеленення населених пунктів області та використання об’єктів тваринного світу у культурно-освітніх та виховних цілях на 2017-2021 роки, про яку доповів присутнім заступник генерального директора ВОКСЛ ,,Віноблагроліс” Юрій Іорданов.

Директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації Сергій Волков ознайомив членів комісії із запропонованими змінами до Програми підвищення
енергоефективності та зменшення споживання енергоресурсів у Вінницькій області на 2017-2022 роки, внесення яких депутати підтримали.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природніх ресурсів облдержадміністрації Микола Ткачук закцентував увагу присутніх на доцільності Програми боротьби з амброзією полинолистою у Вінницькій області на 2017-2021 роки.

Сергій Стаднік, як представник фракції Політичної партії ,,Об’єднання ,,Самопоміч” ознайомив членів комісії зі зверненням до Прем’єр-Міністра України, голови Верховної Ради України, народних депутатів України щодо збільшення оплати праці у сфері охорони здоров’я, збільшення медичної субвенції Державного бюджету на 2017 рік. Звернення депутати підтримали з внесеними змінами на засіданні комісії.

Директор Департаменту фінансів облдержадміністрації Микола Копачевський детально ознайомив депутатів з розпорядженням голови облдержадміністрації “Про внесення змін до обласного бюджету на 2017 рік”. Зараховано до обласного бюджету коштів в сумі 600,00 тис. грн. у вигляді іншої субвенції на реалізацію регіональної комплексної програми інвестування житлового будівництва «Власний дім», збільшено призначення по заробітній платі на суму 4068,800 тис. грн. та зменшено поточні видатки на відповідну суму, у тому числі енергоносії на суму 180,0 тис. грн. в межах одного розпорядника коштів обласного бюджету Департаменту освіти і науки облдержадміністрації. Зараховано до обласного бюджету коштів з державного бюджету у вигляді субвенції на погашення заборгованості з різниці тарифів на теплову енергію, опалення та постачання гарячої води, яка виникла в зв’язку з невідповідністю фактичної вартості теплової енергії та послуг з централізованого водопостачання, водовідведення, опалення та постачання гарячої води тарифам, що затверджувалися та/або погоджувалися органами державної влади чи місцевого самоврядування в загальній сумі 144472,0 тис. грн.

Члени комісії розглянули звернення робочої групи по співпраці і взаємодії громадськості з органами, що координуються Міністром внутрішніх справ України у Вінницькій області, яке стосується виділення коштів для комунального закладу "Вінницький обласний наркологічний диспансер "Соціотерапія" для здійснення закупівлі тест-системи для визначення наркотичних та психоактивних речовин. Депутатами прийняте рішення доручити Департаменту фінансів та Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації опрацювати дане питання та винайти можливість виділення коштів з обласного бюджету для закупівлі тест-системи. За результатами розгляду даного питання вирішено направити звернення Міністру внутрішніх справ України Арсену Авакову щодо розробки державної програми забезпечення органів патрульної поліції України тест-системами для визначення наркотичних та психоактивних речовин або ж винайдення можливості виділення коштів для створення лабораторії при НДКЦ.

Повернутись Створено: 30 травня 2017 року, 16:43 Переглядів: 1289

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація