Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати внесли пропозицію щодо збільшення депутатського фонду для надання грошової допомоги громадянам Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під головуванням депутата обласної Ради Людмили Станіславенко. На розгляд постійної комісії було винесено  такі питання:

  - Про продовження терміну перебування гр. Гусак Тетяни Вікторівни, з донькою Гусак А.О. у Козятинському обласному соціальному центрі матері та дитини.

  - Про звернення Федерації волейболу Вінницької області щодо створення спортивного ліцею-інтернату в області.

  - Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Крученюка Олександра Васильовича щодо організації перевезення учнів сіл Маркуші та Митинці Хмільницького району.

  - Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Васильчука Олександра Володимировича щодо ремонту Ямпільської дитячої юнацької спортивної школи.

  -  Про звернення Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму щодо фінансування дитячо- юнацьких спортивних шкіл Вінницької області з обласного бюджету.

  -  Про  колективне звернення музикантів Вінницького обласного естрадно – духового оркестру «Подоляни».

  -  Про звернення Політичної консультативної ради при Вінницькій обласній державній адміністрації щодо припинення обласною Радою 7 скликання вимоги до керівництва держави про скасування Закону України «Про засади державної мовної політики» та відновлення дії Указу Президента України «Про Концепцію державної мовної політики», створення в уряді України органу з питань регулювання державної мовної політики. 

- Про колективне звернення жителів Тульчинського району Вінницької області щодо скасування пункту 5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області» № 151 від 30 червня 2016 року.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії обласної Ради Людмили Станіславенко щодо збільшення депутатського фонду для надання грошової допомоги громадянам.          

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

          

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 11:40 Переглядів: 885

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація