24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати внесли пропозицію щодо збільшення депутатського фонду для надання грошової допомоги громадянам Роздрукувати

Відбулось засідання постійної комісії з питань освіти, культури, сім’ї та молоді, спорту і туризму, духовності та історичної спадщини під головуванням депутата обласної Ради Людмили Станіславенко. На розгляд постійної комісії було винесено  такі питання:

  - Про продовження терміну перебування гр. Гусак Тетяни Вікторівни, з донькою Гусак А.О. у Козятинському обласному соціальному центрі матері та дитини.

  - Про звернення Федерації волейболу Вінницької області щодо створення спортивного ліцею-інтернату в області.

  - Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Крученюка Олександра Васильовича щодо організації перевезення учнів сіл Маркуші та Митинці Хмільницького району.

  - Про звернення депутата обласної Ради 7 скликання Васильчука Олександра Володимировича щодо ремонту Ямпільської дитячої юнацької спортивної школи.

  -  Про звернення Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту та туризму щодо фінансування дитячо- юнацьких спортивних шкіл Вінницької області з обласного бюджету.

  -  Про  колективне звернення музикантів Вінницького обласного естрадно – духового оркестру «Подоляни».

  -  Про звернення Політичної консультативної ради при Вінницькій обласній державній адміністрації щодо припинення обласною Радою 7 скликання вимоги до керівництва держави про скасування Закону України «Про засади державної мовної політики» та відновлення дії Указу Президента України «Про Концепцію державної мовної політики», створення в уряді України органу з питань регулювання державної мовної політики. 

- Про колективне звернення жителів Тульчинського району Вінницької області щодо скасування пункту 5 рішення 7 сесії обласної Ради 7 скликання «Про деякі питання управління майном, що належить до спільної власності сіл, селищ, міст Вінницької області» № 151 від 30 червня 2016 року.

Депутати одноголосно підтримали пропозицію голови постійної комісії обласної Ради Людмили Станіславенко щодо збільшення депутатського фонду для надання грошової допомоги громадянам.          

Детальніше з протоколом та висновками постійної комісії можна ознайомитися на сайті обласної Ради. 

          

Повернутись Створено: 13 липня 2016 року, 11:40 Переглядів: 838

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація