Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати внесли зміни до деяких обласних програм Роздрукувати

В ході засідання чергової 17 сесії 7 скликання обласної Ради депутати розлянули й низку питань стосовно внесення змін та доповнень до обласних прграм. Зокрема, затвердили питання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №35».

Також депутати прийняли проект рішення «Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласої Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №124». Відтак, у пункті 3 заходів вищезгаданої програми, у графі «орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн.» у 2017 р. і 2018 р. цифру «4000» замінити на цифру «8000».

Проголосували депутати і за внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №40.

Порядок використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока викласти у новій редакції.  

За результатами голосування прийнято проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки».

Зазначену програму доповнено пунктами стосовно забезпечення стабільної роботи інформаційно-аналітичних систем ГУДКСУ у Вінницькій області та Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації, а також  впровадження комплексу заходів, покликаних убезпечити в майбутньому вказані інформаційно-аналітичні системи від несанкціонованого втручання в їх роботу, та заходи з мінімізації негативних наслідків від можливого знищення інформації, що накопичується у відповідних базах даних внаслідок як злочинного впливу, так і негативного техногенного впливу (хакерські атаки, перепади напруги, фізичне руйнування носіїв тощо).

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 13:56 Переглядів: 515

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація