Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати внесли зміни до деяких обласних програм Роздрукувати

В ході засідання чергової 17 сесії 7 скликання обласної Ради депутати розлянули й низку питань стосовно внесення змін та доповнень до обласних прграм. Зокрема, затвердили питання «Про внесення змін та доповнень до Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2016-2020 роки «Безпечна Вінниччина – взаємна відповідальність влади та громади», затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №35».

Також депутати прийняли проект рішення «Про внесення змін до Комплексної програми соціального захисту населення Вінницької області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 7 сесії обласої Ради 7 скликання від 30 червня 2016 року №124». Відтак, у пункті 3 заходів вищезгаданої програми, у графі «орієнтовні обсяги фінансування, тис.грн.» у 2017 р. і 2018 р. цифру «4000» замінити на цифру «8000».

Проголосували депутати і за внесення змін та доповнень до Програми розвитку особистих селянських, фермерських господарств, кооперативного руху на селі та дорадництва на 2016-2020 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року №40.

Порядок використання коштів обласного бюджету на часткове відшкодування витрат за закуплені фізичними особами установки індивідуального доїння або холодильну установку для зберігання і охолодження молока викласти у новій редакції.  

За результатами голосування прийнято проект рішення «Про внесення змін до обласної Програми супроводження бюджетного процесу на 2016-2018 роки».

Зазначену програму доповнено пунктами стосовно забезпечення стабільної роботи інформаційно-аналітичних систем ГУДКСУ у Вінницькій області та Департаменту фінансів Вінницької облдержадміністрації, а також  впровадження комплексу заходів, покликаних убезпечити в майбутньому вказані інформаційно-аналітичні системи від несанкціонованого втручання в їх роботу, та заходи з мінімізації негативних наслідків від можливого знищення інформації, що накопичується у відповідних базах даних внаслідок як злочинного впливу, так і негативного техногенного впливу (хакерські атаки, перепади напруги, фізичне руйнування носіїв тощо).

Повернутись Створено: 24 березня 2017 року, 13:56 Переглядів: 548

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація