Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати внесли зміни до Перспективного плану формування територій громад Вінниччини Роздрукувати

Сьогодні, під час засідання позачергової 12-ї сесії обласної Ради, 51 депутат із 84 підтримали внесення змін до Перспективного плану формування територій громад Вінниччини і схвалили проект рішення «Про внесення змін до рішення 38 сесії обласної Ради 6 скликання від 24 червня 2015 року № 894 „Про проект Перспективного плану формування територій громад Вінницької області».

Як поінформував перший заступник голови облдержадміністрації Андрій Гижко, за період січня-вересня поточного року в області утворилося 19 об'єднаних територіальних громад в 11-ти районах області, у яких Центральною виборчою комісією призначено перші вибори депутатів сільських, селищних та міської рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних та міського голів. Однак їхні межі не відповідають тим, що були відображені в проекті Перспективного плану формування територій громад, який був затверджений обласною Радою у червні 2015 року. Відтак, виникла необхідність привести у відповідність межі утворених громад до проекту Перспективного плану формування територій громад Вінницької області.

– 7 грудня у Верховній Раді планується розгляд проекту державного бюджету на 2017 рік, − зазначив Андрій Гижко. - Ухваливши ці зміни, ми зможемо перейти в прямі відносини з державним бюджетом, а створені громади потраплять у додаток до державного бюджету й отримають пряму субвенцію на освіту і медицину. Крім того, 60% податку з доходів фізичних осіб буде залишатися в цих громадах.

Постановами Центральної виборчої комісії від 23 вересня 2016 року № 396 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об’єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 11 грудня 2016 року» та від 7 жовтня 2016 року №437 «Про перші вибори депутатів сільських, селищних, міських рад об'єднаних територіальних громад і відповідних сільських, селищних, міських голів 18 грудня 2016 року» призначено перші вибори депутатів та голів ще у 17 об’єднаних територіальних громадах в 10 районах області, а саме:

1. Барський район:

  • Барська міська об’єднана територіальна громада (Барcька міська рада, Антонівська сільська рада).

2.  Бершадський район:

  • Джулинська сільська об’єднана територіальна громада (Джулинська сільська рада, Чернятська сільська рада).

 3. Вінницький район:

  • Вороновицька селищна об’єднана територіальна громада (Вороновицька селищна рада, Комарівська сільська рада);
  • Сокиринецька сільська об’єднана територіальна громада (Сокиринецька сільська рада, Парпуровецька сільська рада).

   4.  Жмеринський район:

  • Северинівська сільська об’єднана територіальна громада (Северинівська сільська рада, Чернятинська сільська рада).

     5. Іллінецький район:

  • Іллінецька міська об’єднана територіальна громада (Іллінецька міська рада, Василівська сільська рада, Жаданівська сільська рада, Жорницька сільська рада, Красненьківська сільська рада, Павлівська сільська рада, Хрінівська сільська рада, Якубівська сільська рада);
  • Дашівська селищна об’єднана територіальна громада (Дашівська селищна рада, Білківська сільська рада, Кальницька сільська рада, Кантелинська сільська рада, Копіївська сільська рада, Купчинецька сільська рада).

6. Немирівський район:

  • Ковалівська сільська об’єднана територіальна громада (Ковалівська сільська рада, Воловодівська сільська рада, Головеньківська сільська рада, Обідненська сільська рада, Сподахівська сільська рада);
  • Мельниківська сільська об’єднана територіальна громада (Мельниківська сільська рада, Ометинецька сільська рада);
  • Райгородська сільська об’єднана територіальна громада (Райгородська сільська рада, Коржівська сільська рада, Новообиходівська сільська рада, Семенська сільська рада);
  • Ситковецька селищна об’єднана територіальна громада (Ситковецька селищна рада, Вищекропивнянська сільська рада);
  • Немирівська міська об’єднана територіальна громада (Немирівська міська рада, Байраківська сільська рада, Медвежанська сільська рада, Никифоровецька сільська рада, Стрільчинецька сільська рада, Язвинківська сільська рада).

7. Оратівський район:

  • Оратівська селищна об’єднана територіальна громада (Оратівська селищна рада, Рожичнянська сільська рада, Угарівська сільська рада).

8. Томашпільський район:

Вапнярська селищна об’єднана територіальна громада (Вапнярська селищна рада, Колоденська сільська рада);

Томашпільська селищна об’єднана територіальна громада (Томашпільська селищна рада, Горишківська сільська рада, Нетребівська сільська рада, Раківська сільська рада).

9. Тульчинський район:

Тульчинська міська об’єднана територіальна громада (Тульчинська міська рада, Ганнопільська сільська рада, Дранська сільська рада, Суворовська сільська рада, Тиманівська сільська рада);

Шпиківська селищна об’єднана територіальна громада (Шпиківська селищна рада, Торківська сільська рада).

10. Хмільницький район:

Жданівська сільська об’єднана територіальна громада (Жданівська сільська рада, Качанівська сільська рада);

11. Чернівецький район:

Бабчинецька сільська об’єднана територіальна громада (Бабчинецька сільська рада, Вила-Ярузька сільська рада).

Повернутись Створено: 2 грудня 2016 року, 12:54 Переглядів: 1449

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація