22 червня о 12.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати внесли зміни до Статуту дитячої інфекційної лікарні: батьки, хворі на COVID-19, зможуть лікуватися разом з дітьми Роздрукувати

Під час чергової 9 сесії Вінницької обласної Ради депутати ухвалили рішення «Про внесення змін до Статутуту Комунального некомерційного підприємства «Вінницька обласна клінічна дитяча інфекційна лікарня Вінницької обласної Ради».

Цим рішенням облРада дозволила сумісне перебування на стаціонарному лікуванні матері або батька з хворою на коронавірус дитиною, якщо у них є ознаки COVID-19. 

Заступник голови Вінницької обласної Ради Ігор Івасюк наголосив на важливості цього рішення, адже воно врегульовує механізм фінансування надання медичних послуг і дитячому, і дорослому населенню з COVID-19.

— Я дякую депутатам облРади, що підтримали це рішення, воно дуже вчасне та корисне, - підкреслив Ігор Івасюк. — Інфекція нікого не шкодує - коли хворіє дитина, можуть заразитися і мати, і батько. В тому числі й коронавірусом. Медична допомога надається і матері, і дитині, але пакетом Національної Служби Здоров’я України видатки передбачені тільки на дитину. Тож, фактично, лікування матері залишалось поза фінансуванням НСЗУ. Ті зміни, які сьогодні були ухвалені, дають можливість нашому обласному комунальному закладу отримати відповідний пакет НСЗУ і надавати висококваліфіковану медичну допомогу як дитині, так і матері, яка з нею перебуває в інфекційній лікарні. 

Повернутись Створено: 28 травня 2021 року, 12:02 Переглядів: 562

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація