Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Чергова сесія Вінницької обласної Ради відбудеться 23 квітня

    Голова Вінницької обласної Ради Вячеслав Соколовий видав розпорядження про скликання чергової 8 сесії. Сесія відбудеться у п’ятницю, 23 квітня 2021 року, початок - о 10:00. Депутати розглянуть 31 питання порядку денного. Зокрема, на розгляд сесії буде представлено низку кадрових, майнових та організаційних питань. Депутати ознайомлять ....

  • «Створюємо ліси разом»: керівники області долучилися до створення лісів майбутнього

    На території Вінницької області державними лісогосподарськими та лісомисливськими підприємствами проводиться Акція Державного агентства лісових ресурсів України «Створюємо ліси разом». 10 квітня до створення лісів майбутнього долучилися голова обласної Ради Вячеслав Соколовий і його заступники та голова обласної державної адмін ....

  • В обласній дитячій лікарні розгорнуть стаціонарні паліативні ліжка

    Під час 7 чергової сесії Вінницька обласна Рада внесла зміни до статуту обласної дитячої клінічної лікарні. Зміни були внесені в частині мети та предмету діяльності лікарні. Оновлений Статут розширює повноваження медзакладу. Тепер тут зможуть надавати послуги не тільки третинної високоспеціалізованої допомоги, а й вторинної, до якої віднесено п ....

Депутати Вороновицької селищної ради ухвалили Стратегію розвитку громади до 2030 року Роздрукувати

Сьогодні, 8 квітня, у Вороновицькій селищній територіальній громаді відбулася позачергова 6 сесія. Під головуванням Олександра Ковінька депутати розглянули низку питань порядку денного. Першим питанням депутати ухвалили Стратегіїю розвитку Вороновицької територіальної громади до 2030 року. Рішення підтримав 21 депутат. 

– Стратегія на 10 років забезпечить сталий та якісний розвиток громади. Це докумет, який буде дорожньою картою і планом дій для виконавчого апарату, для селищного голови і депутатів з розбудови громади і забезпечення життєдіяльності всіх галузей - це і медицина, і освіта, і заклади культури, і інфраструктура, – прокоментував голова обласної Ради Вячеслав Соколовий.

Нині Вороновицька громада – це не тільки селище Вороновиця, а ще 19 сіл та 17 046 жителів. І кожен з них заслуговує на комфорт, доступні та якісні послуги, можливість працювати та навчатися, лікуватися та відпочивати в гідних умовах.

– Саме для людей і створювалася Стратегія розвитку Вороновицької громади. Селищна рада та старости плідно попрацювали над тим, щоб цей документ враховував потреби кожного жителя громади. Всі запити були актуалізовані та уточнені, тож попереду - шлях реалізації запланованого. Бажаю громаді, щоб Стратегія дійсно стала якісним інструментом для змін, – зазначив голова облради.

Вороновицька громада стала десятою громадою у Вінницькій області, яка ухвалила Стратегію-2030. На сьогодні такий документ мають: Бершадська, Джулинська, Шаргородська, Лука-Мелешківська, Яришівська, Ямпільська, Крижопільська, Липовецька та Стрижавська громади. 

– Фактично, на Вінниччині вперше в Україні застосовується такий комплексний підхід, який передбачає, що кожна громада в регіоні матиме свою власну стратегію, – додав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. А стратегії громад мають єдину рамку обласної стратегії. Бачення майбутнього Вінниччини, сформульоване в обласній стратегії – сильний регіон сильних громад.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook.

Повернутись Створено: 8 квітня 2021 року, 17:26 Переглядів: 359

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація