Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 15.10.2019 № 208 Про позачергову 40 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозицію депутатів обласної Ради 7 скликання: 1. Провести пленарне засідання позачергової 40 сесії о ....

  • Голови фракцій прийняли рішення провести позачергову сесію обласної Ради щодо питання «формули Штайнмайера»

    11 жовтня відбулося засідання керівників фракцій Вінницької обласної Ради під головуванням очільника обласної Ради Анатолія Олійника. У роботі взяли участь керівники фракцій обласної Ради Олександр Крученюк (БПП «Солідарність»), Владислав Рой (ВО «Батьківщина»), Тарас Кобець (Радикальна партія Олега Ляшка), Олександр Корній ....

  • Модернізовано систему голосування у сесійній залі обласної Ради

    59 депутатів затвердили зміни та доповнення до рішення 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 31 «Про Регламент Вінницької обласної Ради 7 скликання». Згідно із ними у сесійній залі запрацюють сенсорні кнопки для голосування, а паперові матеріали замінятимуть планшети. – Наразі в сесійній залі усі монтажні ....

Депутати впорядкували обіг благодійних внесків Роздрукувати

Готівки у «кишенях лікарів» на Вінниччині вже не буде. Депутати обласної Ради зобов’язали кожний заклад охорони здоров’я – об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області користуватись електронним терміналом для безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків. Ініціатором зазначеного проекту рішення виступив  заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль.

- Сьогодні благодійні внески, у такому вигляді, як вони є, стають приводом для можливих некоректних дій, - прокоментував Анатолій Олійник. – Через це мене, як громадянина, і, напевно,  кожного з нас не влаштовує що такими речами хотіли підмінити розуміння реформування та страхову медицину.

Анатолій Олійник зауважив, що звернення має бути саме про необхідність приведення у відповідність можливості контролювати потоки благодійних коштів.

- Цим зверненням ми говоримо, що є проблема і ми пропонуємо навести порядок, - сказав Анатолій Дмитрович. - Зробимо все для того, щоб в першому кварталі наступного року отримати пропозиції і розглянути їх через відповідні комісії.       

Депутати переконані, що бюджетних коштів на потреби місцевої медицини недостатньо, відтак, використання благодійної допомоги цілком виправдане. Окрім того, пацієнти, розуміючи проблему браку фінансування медичної сфери, готові робити відповідні пожертви за умови прозорості використання внесених коштів. Однак, практика внесення готівки у фонди медичних закладів відійде у минуле вже за три місяці з моменту набуття рішенням законної сили. 

Вінницька область вже має позитивні приклади співпраці із благодійними організаціями, які беруть на себе адміністрування благодійної допомоги. Так, Вінницьке обласне відділення Міжнародного Фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань укладає відповідні угоди про співпрацю і забезпечує медичні заклади – об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відповідними інформаційними стендами для громадян.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:12 Переглядів: 592

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація