Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання

    УКРАЇНА ВІННИЦЬКА ОБЛАСНА РАДА РОЗПОРЯДЖЕННЯ 05.12.2019 № 240 Про чергову 41 сесію обласної Ради 7 скликання Відповідно до статей 46, 55 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»: 1. Провести пленарне засідання чергової 41 сесії обласної Ради 7 скликання 17 грудня 2019 року о 10.00 годині в приміще ....

  • Триває громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік»

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про обласний бюджет на 2020 рік» Пропозиції надавати до 16 грудня 2019 року до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0432) 611384 або на ел.пошту ....

  • Розпочато громадське обговорення Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік

    На виконання ст.17 Закону України «Про доступу до публічної інформації» та ст.15 Регламенту обласної Ради 7 скликання проводиться громадське обговорення проєкту рішення «Про Програму економічного і соціального розвитку Вінницької області на 2020 рік». Пропозиції надавати до відділу аналізу обласних програм за телефоном (0 ....

Депутати впорядкували обіг благодійних внесків Роздрукувати

Готівки у «кишенях лікарів» на Вінниччині вже не буде. Депутати обласної Ради зобов’язали кожний заклад охорони здоров’я – об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області користуватись електронним терміналом для безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків. Ініціатором зазначеного проекту рішення виступив  заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль.

- Сьогодні благодійні внески, у такому вигляді, як вони є, стають приводом для можливих некоректних дій, - прокоментував Анатолій Олійник. – Через це мене, як громадянина, і, напевно,  кожного з нас не влаштовує що такими речами хотіли підмінити розуміння реформування та страхову медицину.

Анатолій Олійник зауважив, що звернення має бути саме про необхідність приведення у відповідність можливості контролювати потоки благодійних коштів.

- Цим зверненням ми говоримо, що є проблема і ми пропонуємо навести порядок, - сказав Анатолій Дмитрович. - Зробимо все для того, щоб в першому кварталі наступного року отримати пропозиції і розглянути їх через відповідні комісії.       

Депутати переконані, що бюджетних коштів на потреби місцевої медицини недостатньо, відтак, використання благодійної допомоги цілком виправдане. Окрім того, пацієнти, розуміючи проблему браку фінансування медичної сфери, готові робити відповідні пожертви за умови прозорості використання внесених коштів. Однак, практика внесення готівки у фонди медичних закладів відійде у минуле вже за три місяці з моменту набуття рішенням законної сили. 

Вінницька область вже має позитивні приклади співпраці із благодійними організаціями, які беруть на себе адміністрування благодійної допомоги. Так, Вінницьке обласне відділення Міжнародного Фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань укладає відповідні угоди про співпрацю і забезпечує медичні заклади – об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відповідними інформаційними стендами для громадян.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:12 Переглядів: 612

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація