Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати впорядкували обіг благодійних внесків Роздрукувати

Готівки у «кишенях лікарів» на Вінниччині вже не буде. Депутати обласної Ради зобов’язали кожний заклад охорони здоров’я – об’єкт спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області користуватись електронним терміналом для безготівкової сплати благодійних (добровільних) внесків. Ініціатором зазначеного проекту рішення виступив  заступник керівника виконавчого апарату обласної Ради Ігор Хміль.

- Сьогодні благодійні внески, у такому вигляді, як вони є, стають приводом для можливих некоректних дій, - прокоментував Анатолій Олійник. – Через це мене, як громадянина, і, напевно,  кожного з нас не влаштовує що такими речами хотіли підмінити розуміння реформування та страхову медицину.

Анатолій Олійник зауважив, що звернення має бути саме про необхідність приведення у відповідність можливості контролювати потоки благодійних коштів.

- Цим зверненням ми говоримо, що є проблема і ми пропонуємо навести порядок, - сказав Анатолій Дмитрович. - Зробимо все для того, щоб в першому кварталі наступного року отримати пропозиції і розглянути їх через відповідні комісії.       

Депутати переконані, що бюджетних коштів на потреби місцевої медицини недостатньо, відтак, використання благодійної допомоги цілком виправдане. Окрім того, пацієнти, розуміючи проблему браку фінансування медичної сфери, готові робити відповідні пожертви за умови прозорості використання внесених коштів. Однак, практика внесення готівки у фонди медичних закладів відійде у минуле вже за три місяці з моменту набуття рішенням законної сили. 

Вінницька область вже має позитивні приклади співпраці із благодійними організаціями, які беруть на себе адміністрування благодійної допомоги. Так, Вінницьке обласне відділення Міжнародного Фонду допомоги хворим з наслідками травм та захворювань укладає відповідні угоди про співпрацю і забезпечує медичні заклади – об’єкти спільної комунальної власності територіальних громад Вінницької області відповідними інформаційними стендами для громадян.

Повернутись Створено: 20 грудня 2016 року, 16:12 Переглядів: 622

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація