19 січня о 12.00 у приміщенні обласної Ради (зала засідань, 2 поверх) відбудуться засідання постійної комісії з питань будівництва, комунального майна та розвитку інфраструктури, о 15.00 (сесійна зала, 2 поверх) засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати закликали ЗМІ взяти участь у конкурсі журналістських розслідувань Роздрукувати

Постійна комісія обласної Ради з питань зміцнення законності, правопорядку, боротьби з корупцією, охорони прав і свобод громадян запросила представників засобів масової інформації Вінниччини взяти участь у конкурсі журналістських розслідувань.

Мається на увазі Міжнародний конкурс журналістських розслідувань з питань протидії корупції в Україні, який оголосили МГО «Українська Європейська перспектива» спільно з «Transparency International» Україна, Інститутом підтримки демократії (США) та при підтримці низки медіа України.

Голова постійної комісії Віталій Мрачковський зауважив, що даний конкурс є актуальним у рамках антикорупційних заходів, які здійснюються як на рівні держави, так і області. Зокрема, обласна Рада спільно із громадськими організаціями Вінниччини співпрацюють у реалізації заходів Розділу 3 «Протидія корупції» «Єдиної правоохоронної комплексної програми Вінницької області на 2010-2014 роки».

Відтак за сприяння Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА інформація про конкурс буде поширена серед усіх засобів масової інформації області.

 

Також інформацію про конкурс можна подивитися тут: http://novaukraina.org/news/urn:news:12DE59E

 

Повернутись Створено: 23 квітня 2013 року, 10:25 Переглядів: 1029

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація