Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • У Вінниці обговорили цілі та завдання нової Стратегії розвитку Вінниччини до 2027 року

    Минулого тижня у форматі фокусгруп відбувалось обговорення цілей та завдань нової стратегії регіону до 2027 року. Це вже друга зустріч з цих питань, кажуть в Агенції регіонального розвитку Вінницької області, але цей процес є динамічним: надходять нові пропозиції, уточнення від низки структурних підрозділів і виникає потреба для їхнього узгоджен ....

  • 46 депутатів підтримали звернення до Президента України щодо неприпустимості прийняття «формули Штайнмайера»

    Вінницька обласна Рада стала дев’ятою в Україні, яка прийняла позитивне рішення щодо звернення депутатів до Президента України Володимира Зеленського із закликом відмовитися від реалізації, так званої, «формули Штайнмайера», згідно з якою українська влада повинна відвести свої війська на Донбасі й дати провести вибори на окуповани ....

  • Вінниччина налагоджує співпрацю з Пакистаном

    17 жовтня відбулася офіційна зустріч голови обласної Ради Анатолія Олійника та голови облдержадміністрації Владислава Скальського із Надзвичайним і Повноважним Послом Ісламської Республіки Пакистан в Україні, Генерал-Майором у відставці Західом Мубаширом Шейхом та його заступником Зеб Алам Ханом. Також на зустрічі були присутні заступник Вінниць ....

Депутати заслухали хід виконання обласних програм Роздрукувати

На черговій 30 сесії обласної Ради депутати заслухали директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2017 рік та підтримали 50-ма голосами.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук прозвітував «Про хід виконання Регіональної програми охорони  навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7скликання від 18 грудня 2012 року №418».

В рамках реалізації заходів за напрямом поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки у 2017 році профінансовано та освоєно заходів на загальну суму понад 58 млн грн, із яких 52 млн 836 тис. грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та 5 млн 332 тис. грн за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів.

Протягом минулого року у Вінницькій області інтенсивно реалізовувалися заходи із будівництва та технічного оснащення сортувальних комплексів та ліній, забезпечення обладнанням для збору та сортування ТПВ: будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у м. Іллінцях, м. Хмільнику та м. Калинівці.

У січні 2018 року розпочато роботи щодо реконструкції берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодороги Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах смт Стрижавка Вінницького району.

Інформацію про хід виконання програм депутати прийняли 46-ма голосами.

Депутати не підтримали рішення про хід виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 43 (зі змінами).

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 13:53
Оновлено: 29 березня 2018 року, 14:16
Переглядів: 379

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація