Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати заслухали хід виконання обласних програм Роздрукувати

На черговій 30 сесії обласної Ради депутати заслухали директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2017 рік та підтримали 50-ма голосами.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук прозвітував «Про хід виконання Регіональної програми охорони  навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7скликання від 18 грудня 2012 року №418».

В рамках реалізації заходів за напрямом поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки у 2017 році профінансовано та освоєно заходів на загальну суму понад 58 млн грн, із яких 52 млн 836 тис. грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та 5 млн 332 тис. грн за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів.

Протягом минулого року у Вінницькій області інтенсивно реалізовувалися заходи із будівництва та технічного оснащення сортувальних комплексів та ліній, забезпечення обладнанням для збору та сортування ТПВ: будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у м. Іллінцях, м. Хмільнику та м. Калинівці.

У січні 2018 року розпочато роботи щодо реконструкції берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодороги Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах смт Стрижавка Вінницького району.

Інформацію про хід виконання програм депутати прийняли 46-ма голосами.

Депутати не підтримали рішення про хід виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 43 (зі змінами).

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 13:53
Оновлено: 29 березня 2018 року, 14:16
Переглядів: 407

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація