Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати заслухали хід виконання обласних програм Роздрукувати

На черговій 30 сесії обласної Ради депутати заслухали директора Департаменту міжнародного співробітництва та регіонального розвитку облдержадміністрації Володимира Мережка про виконання Програми економічного і соціального розвитку Вінницької області за 2017 рік та підтримали 50-ма голосами.

Директор Департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів обласної державної адміністрації Микола Ткачук прозвітував «Про хід виконання Регіональної програми охорони  навколишнього природного середовища та раціонального використання природних ресурсів на 2013-2018 роки, затвердженої рішенням 13 сесії Вінницької обласної Ради 7скликання від 18 грудня 2012 року №418».

В рамках реалізації заходів за напрямом поліпшення екологічної ситуації та підвищення рівня екологічної безпеки у 2017 році профінансовано та освоєно заходів на загальну суму понад 58 млн грн, із яких 52 млн 836 тис. грн з обласного фонду охорони навколишнього природного середовища та 5 млн 332 тис. грн за рахунок співфінансування з місцевих бюджетів.

Протягом минулого року у Вінницькій області інтенсивно реалізовувалися заходи із будівництва та технічного оснащення сортувальних комплексів та ліній, забезпечення обладнанням для збору та сортування ТПВ: будівництво сміттєсортувального комплексу на території полігону твердих побутових відходів у м. Іллінцях, м. Хмільнику та м. Калинівці.

У січні 2018 року розпочато роботи щодо реконструкції берегозакріплювальних споруд з очисткою русла річки Десна від устя до мостового шляхопроводу автодороги Вінниця-Калинівка протяжністю 900 м в межах смт Стрижавка Вінницького району.

Інформацію про хід виконання програм депутати прийняли 46-ма голосами.

Депутати не підтримали рішення про хід виконання Регіональної програми сприяння розвитку інформаційного простору та громадянського суспільства у Вінницькій області на 2016-2018 роки, затвердженої рішенням 4 сесії обласної Ради 7 скликання від 11 лютого 2016 року № 43 (зі змінами).

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 13:53
Оновлено: 29 березня 2018 року, 14:16
Переглядів: 455

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація