24 січня о 14.00 в приміщенні обласної Ради (каб.303) відбудеться засідання комісії з питань регулювання комунальної власності та приватизації

Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати засуджують випадки дискримінації та неетичної поведінки з боку держслужбовців Роздрукувати

Депутат обласної Ради Людмила Станіславенко разом з членами міжфракційного депутатського об’єднання «Рівні можливості» та колегами-депутатами обласної Ради засуджують випадки дискримінації та неетичної поведінки з боку державних службовців.

– В умовах сьогодення нам часто доводиться спостерігати випадки неправомірних дій представників правоохоронних органів та неетичних висловів зі сторони держслужбовців, – зазначила Людмила Анатоліївна. – Останнім часом кількість дискримінаційних заяв, неетичних та нетолерантних висловів з боку політиків і державних службовців, випадків порушення прав людини та посягання на честь і гідність людини зі сторони правоохоронних органів суттєво зросла. Саме тому депутати 7 скликання обласної Ради засвідчили свою підтримку та приєднались до Міжфракційного об’єднання у Верховній Раді України «Рівні можливості» у засудженні дискримінаційних та неетичних висловів.

Депутатським корпусом було категорично засуджено ганебне порушення прав людини в Оболонському районному суді міста Києва, яке відбулося 21 лютого 2018 року під час допиту свідків у справі Януковича.

– Не менш шокуючим фактом є виступ очільника Закарпатської облдержадміністрації Геннадія Москаля, який дозволив собі під час засідання нецензурно вилаятися на адресу виконувача обов’язків міністра охорони здоров’я Уляни Супрун, – продовжила депутат обласної Ради. – Систематичні факти грубого порушення норм етичної поведінки та дискримінація, нехтування правами людини, знецінення понять честі і гідності особи й громадянина, які дозволяють собі українські політики та посадовців, працівники правоохоронних органів, не можуть залишатися поза увагою перших осіб держави.

Повернутись Створено: 6 березня 2018 року, 16:01 Переглядів: 312

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація