Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • Затвердили Порядок надання допомоги постраждалим під час подій на Майдані

    Депутати затвердили порядок використання коштів обласного бюджету для надання щорічної матеріальної допомоги членам сімей загиблих/постраждалих осіб під час участі у масових акціях громадського протесту у зв’язку з річницею подій на Майдані 18-20 лютого 2014 року. Порядок визначає механізм використання коштів обласного бюджету для надання ....

  • Депутатів у обласній Раді стало менше

    Відсьогодні двоє депутатів обласної Ради достроково складають свої повноваження. Напередодні Володимир Барцьось та Юрій Мазур написали заяви про припинення дії свого представницького мандата. Володимир Васильович Барцьось був обраний 2015 року в багатомандатному виборчому окрузі за виборчим списком Аграрної партії України. Протягом цього часу ві ....

  • 62 голосами підтримали звернення щодо обігу земель та розміру мінімальних пенсій

    Першим питанням порядку денного 41 сесії обласної Ради депутати розглянули звернення до Верховної Ради України, Кабінету Міністрів України щодо відкликання законопроекту 2178-10 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо обігу земель сільськогосподарського призначення» як такого, що загрожує стабільності в економіці та ....

Депутати просять відзначити Премією Верховної Ради вінницького «кіборга» Андрія Грачова Роздрукувати

Депутати обласної Ради затвердили питання стосовно клопотання про відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова.

Андрій Грачов – один із, всім відомих, «кіборгів», які в 2014 році мужньо відстоювали Донецький аеропорт. На службу до АТО Андрій Сергійович пішов добровольцем та був військовим лікарем, оскільки за освітою є медиком. Сьогодні  Андрій Грачов працює начальником відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Неодноразово  отримував обласні та державні нагороди за оборону країни.

Сьогодні, на 10-й черговій сесії обласної Ради, депутати затвердили клопотання щодо відзначення Андрія Грачова Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування засновано 1 січня 2004 року. Надають її особам, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань.

Премія присуджується громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям Верховною Радою України.

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 17:28 Переглядів: 1014

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація