Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати просять відзначити Премією Верховної Ради вінницького «кіборга» Андрія Грачова Роздрукувати

Депутати обласної Ради затвердили питання стосовно клопотання про відзначення Премією Верховної Ради України Андрія Грачова.

Андрій Грачов – один із, всім відомих, «кіборгів», які в 2014 році мужньо відстоювали Донецький аеропорт. На службу до АТО Андрій Сергійович пішов добровольцем та був військовим лікарем, оскільки за освітою є медиком. Сьогодні  Андрій Грачов працює начальником відділу допомоги учасникам АТО Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації. Неодноразово  отримував обласні та державні нагороди за оборону країни.

Сьогодні, на 10-й черговій сесії обласної Ради, депутати затвердили клопотання щодо відзначення Андрія Грачова Премією Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування.

Премію Верховної Ради України за внесок молоді у розвиток парламентаризму, місцевого самоврядування засновано 1 січня 2004 року. Надають її особам, які активно сприяли процесам державотворення, розвитку парламентаризму та місцевого самоврядування, досягли значних результатів у вирішенні соціальних і правових питань.

Премія присуджується громадянам України віком до 35 років, молодіжним та, як виняток, дитячим громадським організаціям Верховною Радою України.

Повернутись Створено: 22 вересня 2016 року, 17:28 Переглядів: 1136

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація