Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

  • До завершення карантину обмежується допуск до приміщень обласної Ради та переноситься проведення чергової сесії

    Відповідно до статті 29 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», з урахуванням рішення Обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуац ....

  • Уряд продовжив на всій території України дію адаптивного карантину до 22 червня

    З 22 травня в Україні стартує другий етап виходу з карантину. Обмежувальні заходи будуть скасовуватися за принципом адаптивності (тобто у кожному регіоні окремо), в залежності від ситуації на місці. Це дозволить тримати ситуацію з розповсюдженням вірусу під контролем. Про це Міністр охорони здоров’я Максим Степанов повідомив на щоденному бри ....

  • Карантин в Україні продовжено до 22 травня

    Кабінет Міністрів України продовжив карантин в Україні до 22 травня, але вже 11 травня буде скасована частина обмежувальних заходів. У кожному регіоні відбудуться різні послаблення, в залежності від епідеміологічної ситуації. Відповідне рішення було прийняте сьогодні 4 травня на позачерговому засіданні Уряду. – Пом’якшення, які ми за ....

Депутати затвердили порядок денний позачергової 22 сесії обласної Ради Роздрукувати

Одразу після завершення 21 чергової сесії обласної Ради свою роботу розпочала позачергова 22 сесія. В роботі пленарного засідання участь взяли 53 депутати.

Разом з внесеними змінами та пропозиціями до порядку денного було запропоновано 7 питань.

З ініціативи депутата обласної Ради Вадима Соляника депутати виключили з порядку денного питання про обрання першого заступника голови обласної Ради.

Натомість вирішили обрати двох заступників голови обласної Ради, попередньо скасувавши посаду заступника керуючого справами виконавчого апарату обласної Ради.

Керуючись законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» голова обласної Ради Анатолій Олійник вніс на розгляд депутатів дві кандидатури на посаду заступників – Михайла Кременюка та Ігоря Хміля. Кожен з них виступив перед присутніми з невеликою промовою щодо своєї депутатської та професійної діяльності.

Одразу після завершення обговорення кандидатур, лічильна комісія прийняла рішення про виготовлення бюлетенів для голосування та порядку самого голосування.

Також депутати розглянуть звернення депутатів обласної Ради 7 скликання до Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України щодо ринку землі. Пропозицію розглянути зазначене питання вніс голова фракції Аграрної партії України Олександр Корнійчук. Зазначене звернення було узгоджене з усіма фракціями в обласній Раді.

Крім того, депутат від фракції «Самопоміч» Євген Власюк озвучив депутатське звернення щодо виділення 200 тисяч гривень на лікування хворої 8-річної Ангеліни Колісник.

Разом з депутатом Ігорем Хмілем вони ініціювали розгляд питання щодо критичної ситуації, яка склалась в селі Шиманівка Теплицького району з неналежного утримання великої рогатої худоби та порушення санітарно-гігієнічних умов. Депутати запропонували створити робочу групу.

До порядку денного, за поданням обласної державної адміністрації, включили питання про надання згоди на реставрацію і ліквідацію аварійного стану східного портика, східного флігеля пам’ятки архітектури 1782 року палацу Потоцьких та про надання згоди на відступлення права вимоги з метою погашення заборгованості за спожитий природний газ КП «Вінницяоблтеплоенерго».

Депутат обласної Ради Вадим Соляник звернувся з депутатськими зверненнями: Про вирішення питання закінчення будівництва ЗОШ І-ІІІ ступенів в селі Зведенівка Шаргородського району; про дотримання чинного законодавства щодо прозорої роботи Шаргородської міської ради та звернення до начальника Головного управління Національної поліції у Вінницькій області Юрія Педоса щодо факту підробки посадовими особами Шаргородської міської ради рішень ради. Після розгляду звернень депутата Вадима Соляника та відповідного голосування, звернення набувають статусу депутатських запитів.

Під час розгляду та затвердження порядку денного 22 позачергової сесії обласної Ради, депутати проголосували про низку змін та доповнень.

 

 

 

 

Повернутись Створено: 30 червня 2017 року, 19:39 Переглядів: 754

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація