В приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудуться засідання постійних комісій: 17 січня об 11.00 – з питань правової політики, регламенту, депутатської діяльності та етики; о 12.00 – з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури; о 13.00 (зала засідань, 4 поверх) – з питань інвестицій, стратегічного розвитку та місцевого самоврядування; 18 січня о 12.00 – з питань економіки, фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати затвердили Порядок для компенсації за навчання учасникам бойових дій та членам їхніх сімей Роздрукувати

Депутати обласної Ради затвердили Порядок використання коштів обласного бюджету для здійснення компенсаційної виплати за навчання учасників бойових дій та їхніх дітей протягом І та ІІ семестрів 2020-2021 навчального року.

За відповідне рішення проголосували 64 депутати.

Зміни до Порядку, який дає право на компенсацію за навчання, попередньо розглянули й підтримали на профільній комісії. До переліку тих, хто може отримали компенсацію, додали вдів загиблих бійців, а також тих здобувачів вищої освіти, які проходять навчання за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки, яким після закінчення навчання присвоюється військове звання – «молодший лейтенант запасу».

Програма підтримки сімей учасників бойових дій в частині компенсаційних виплат за навчання учасників бойових дій та членів їхніх сімей на Вінниччині діє п’ятий рік. Компенсацію отримують студенти, які вперше здобувають освітньо-кваліфікаційний рівень у закладах Вінницької області.

Минулого року за цією програмою компенсацію за навчання отримали 336 осіб. Сума виплат склала 4 млн 175 тис. 500 гривень.

Планується, що цього навчального року програмою скористаються 450 осіб. Остаточна сума виплат стане відомою після того, як навчальні заклади нададуть списки таких студентів та інформацію про вартість їхнього навчання.

Стежте за новинами у Теlegram.

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

Повернутись Створено: 26 лютого 2021 року, 13:02 Переглядів: 371

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація