19 січня о 15.00  у приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2 поверх) відбудеться засідання постійної комісії з питань економіки,  фінансів та бюджету

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

Депутати затвердили результати кадрових комісій на посади керівників окремих закладів культури області Роздрукувати

В ході 31 позачергової сесії обласної Ради депутати розглянули та затвердили результати кадрових комісій з проведення конкурсного добору на посади керівників окремих закладів культури області, які відбулись 20 квітня.

Відповідно до Закону України «Про культуру» розпорядженням голови обласної Ради від 7 березня 2018 року № 59 «Про оголошення конкурсів на заміщення посад» було оголошено 5 конкурсів на заміщення посад у сфері культури.  За результатами три кандидатури набрали необхідну кількість голосів.

Відтак, після проведення процедури відкритого та таємного голосування на посаду директора Вінницького обласного українського академічного музично-драматичного театру ім. М. Садовського був обраний Володимир Лозовський; на посаду директора Вінницького академічного обласного театру ляльок – Михайло Байдюк; на посаду директора Вінницького обласного навчально-методичного центру галузі культури, мистецтв та туризму – Галина Надоленко.

Своїм голосуванням депутати обласної Ради затвердили рішення про їхнє призначення на посади керівників окремих закладів культури шляхом укладання з ними контрактів терміном на 5 років.

Повернутись Створено: 26 квітня 2018 року, 12:23 Переглядів: 1226

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація