Вітання

Голови Вінницької обласної Ради

Олійника Анатолія Дмитровича

Депутати затвердили статути комунальних установ області Роздрукувати

В ході засідання позачергової 20 сесії депутати обласної Ради прийняли низку важливих питань. Зокрема, мова йшла про затвердження в новій редакції статутів таких комунальних установ та закладів області: Вінницького обласного клінічного високоспеціалізованого ендокринологічного центру, КУ «Козятинська лікарня відновного лікування», КЗ «Вінницький спеціалізований будинок дитини з ураженням центральної нервової системи та порушеннями психіки». Затверджені  положення Вінницької обласної комунальної установи «Служба технічного нагляду за об’єктами житлово-комунального господарства» та внесено зміни до обласного комунального підприємства «Вінницякіно».

Також депутати схвалили рішення стосовно припинення шляхом ліквідації  Вінницького обласного комунального підприємства «Учбово-курсовий комбінат» та створення ліквідаційної комісії щ  юридичної особи – Вінницького обласного комунального підприємства «Учбово-курсовий комбінат».

Підтримали депутати і проект рішення «Про звернення депутата Вінницької обласної Ради 7 скликання Ігоря Лещенка до голови Державного агентства рибного господарства України Я.Ковалія щодо знищення біозапасів на ділянці річки Південний Буг в межах Ладижинського водосховища» та депутатський запит Віталія Августа щодо звернення до Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області щодо проведення перевірки надання земельних ділянок на території Марківської сільської ради Томашпільського району Вінницької області та законності використання земель сільськогосподарського призначення.

Повернутись Створено: 8 червня 2017 року, 14:38 Переглядів: 738

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація