27 січня о 12.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться засідання комісії з питань будівництва, комунального майна, транспорту та розвитку інфраструктури. 29 січня о 10.00 у сесійній залі обласної Ради відбудеться пленарне засідання чергової 4 сесії обласної Ради. 29 січня о 13.00 в приміщенні обласної Ради (сесійна зала, 2-й поверх) відбудеться засідання постійної комісії обласної Ради з питань агропромислового розвитку та земельних відносин  

Голова Вінницької обласної Ради

Соколовий Вячеслав Петрович

  • Вінницька обласна Рада оголосила конкурс  «Комфортні громади»

    Сьогодні, 20 січня, обласна Рада дала старт конкурсу «Комфортні громади». Конкурс відбиратиме проєкти розвитку територіальних громад Вінниччини, і в подальшому реалізація прєктів-переможців фінансуватиметься за кошти обласного бюджету, бюджетів громад та з інших залучених джерел. – На завершальному етапі децентралізації на ....

  • Міст Ямпіль-Косеуць будуватимуть

    Питання будівництва мосту «Ямпіль-Косеуць» підняли, зокрема, на зустрічі Президента України Володимира Зеленського і новообраної Президентки Молдови Майї Санду, яка відбулася 12 січня. Будівництво цього мосту є надзвичайно важливим для Вінницької області, яка межує з Молдовою. Для України і Молдови – це стратегічний інфраструктурн ....

  • Вячеслав Соколовий: «Кожен житель навіть найвіддаленішого населеного пункту має отримувати якісні адміністративні, медичні та освітні послуги»

    Розпочалось засідання першої Координаційної ради з питань місцевого самоврядування при голові обласної Ради 8 скликання. Обговорюють сьогодні питання організації та діяльності новообраних органів місцевого самоврядування територіальних громад і районів області. Роботу Координаційної ради розпочав голова обласної Ради Вячеслав Соколовий. Він при ....

Депутати затвердили звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника Роздрукувати

В ході пленарного засідання ­­­депутати заслухали звіт голови обласної Ради Анатолія Олійника за 2017 рік. Відтак, проект рішення щодо звіту підтримали ­49 депутатів.

Анатолій Дмитрович поінформував присутніх про свою діяльність, про роботу Вінницької обласної Ради та її виконавчого апарату за період з 1 січня по 31 грудня 2017 грудня.

– Протягом звітного періоду було скликано та проведено 15 пленарних засідань сесій обласної Ради, на яких розглянуто 362 питання, з яких  ухвалено – 304, – розповів Анатолій Олійник. – Усі сесії проводилися відкрито, із забезпеченням вільного доступу громадян. Якщо порівнювати роботу обласної Ради за попередні періоди, то кількість  пленарних засідань виросла в чотири рази, а кількість прийнятих рішень збільшилась удвічі.  

Також Анатолій Дмитрович зазначив, що найбільше було прийнято рішень, які стосувались питань комунальної власності, бюджету, діяльності обласної Ради та депутатської роботи, а також питань екології.

Звернув увагу і на роботу постійних комісій обласної Ради. Відтак, протягом 2017 року 13-ма постійними комісіями проведено 140 засідань, розглянуто 1361 питання, з яких 432 внесено на розгляд пленарних засідань.

Йшлося також і про такий напрям роботи, як призначення керівників комунальних установ, організацій, закладів та підприємств. Зокрема, Анатолій Дмитрович підкреслив, що цей напрям вдалось удосконалити.

 – На основі рішення обласної Ради і Положення про конкурсний відбір на кінець 2017 року призначено 20 керівників комунальних закладів, установ, організацій, підприємств області. На моє глибоке переконання, саме таким має бути механізм призначення керівників. Він демократичний, прозорий, відповідає діючому законодавству і надає обласній Раді, як власнику комунальних закладів, можливість цивілізовано проходити цей шлях, – зазначив Анатолій Олійник.

Він зосередив увагу і на питанні щодо підтримки учасників АТО. Так, у 2017 році за рахунок коштів обласного бюджету організовано оздоровлення та відпочинок у санаторії «Авангард» міста Немирова 9 вдів з 11 дітьми військових, які загинули на сході України, – розповів голова обласної Ради. – У Польщі побувало 20 дітей та у Чехії 36 дітей учасників антитерористичної операції. Путівками на санаторно-курортне лікування забезпечено 307 учасників АТО. За рахунок коштів районних, міських, обласного бюджетів надано адресну грошову допомогу 220 членам сімей загиблих учасників АТО для компенсації за пільговий проїзд на суму 348 тис. грн.  У 2017 році виплачено по 60 тис. грн 16 сім’ям  загиблих та по 20 тис. грн - 41 особі, які отримали поранення. Протягом 2017 року надано 16 пільгових довгострокових кредитів учасникам АТО на придбання житла на загальну суму 3 млн 550 тисяч грн. Депутатами обласної Ради, управлінням спільної комунальної власності, комунальним підприємством “Автобаза обласної Ради” було надано благодійну допомогу бійцям на суму понад 3 млн грн, проведено ремонт 40 автомобілів силами Автобази обласної Ради, здійснено 36 виїздів у зону АТО.

Також в ході виступу Анатолій Дмитрович поінформував про інші важливі напрями його діяльності та обласної Ради загалом.

Після його завершення від окремих депутатів надійшла низка запитань до звіту голови обласної Ради,  на які Анатолій Олійник надав конкретні відповіді.

Більш детальніше зі звітом голови обласної Ради можна ознайомитися на веб-сайті обласної Ради за посиланням:

https://vinrada.gov.ua/zvit-golovi-oblasnoi-radi-anatoliya-olijnika-za-2017-rik.htm

 

    

Повернутись Створено: 29 березня 2018 року, 12:58 Переглядів: 884

Логін: *

Пароль: *

E-Mail: *

Пароль: *


Ще не зареєстровані? Реєстрація